بررسی تخصصی

اپل تغییرات اپ استور، از جمله افزایش قیمت تا 10000 دلار را اعلام کرد

اپل امروز اعلام کرد که 700 امتیاز قیمت اضافی را برای برنامه‌های اپ استور به توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند که به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا 29 سنت یا تا 10000 دلار قیمت داشته باشند. توسعه دهندگانی که می خواهند قیمت اپلیکیشن خود را بالای 1000 دلار تعیین کنند، باید درخواست خود را به اپل ارسال کنند.


در مجموع، توسعه دهندگان توانایی انتخاب از بین 900 امتیاز قیمت را خواهند داشت که 100 امتیاز بالاترین قیمت فقط در صورت درخواست موجود است. امتیاز قیمت جدید به صورت تدریجی افزایش می یابد، از جمله هر 10 سنت تا 10 دلار، هر 50 سنت بین 10 تا 50 دلار و غیره. پایان قیمت گرد نیز در دسترس خواهد بود، مانند 0.90 دلار یا 1.00 دلار، همراه با قیمت هایی که با دو رقم تکرار شونده شروع می شوند (مانند ₩110000 در کره جنوبی).

در آگوست 2021، اپل وعده داد که به عنوان بخشی از تسویه حساب 100 میلیون دلاری با توسعه دهندگان، تعداد امتیازهای قیمت اپ استور را افزایش خواهد داد.

اپل همچنین مدیریت تغییرات نرخ ارز خارجی را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد که ویترین مورد نظر خود را به عنوان مبنایی برای تولید خودکار قیمت‌ها در 174 فروشگاه دیگر فروشگاه App و 44 ارز انتخاب کنند. به عنوان مثال، اپل می‌گوید یک توسعه‌دهنده بازی ژاپنی که بیشتر تجارت خود را از مشتریان ژاپنی دریافت می‌کند، می‌تواند قیمتی برای ویترین ژاپن تعیین کند و با تغییر نرخ ارز و مالیات در سراسر جهان، قیمت‌های خود را در خارج از کشور به‌طور خودکار به‌روزرسانی کند. در صورت تمایل، توسعه‌دهندگان همچنان می‌توانند قیمت‌های هر ویترین را تعیین کنند.

داده‌های داخلی اپل نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران iOS 15 تبلیغات شخصی‌سازی‌شده را با کمترین تأثیر بر تبلیغات جستجوی App Store خاموش می‌کنند.
>

اپل می‌گوید امتیاز قیمت جدید و گزینه مدیریت نرخ ارز خارجی برای برنامه‌هایی که اشتراک‌های تجدیدپذیر خودکار را ارائه می‌کنند از امروز و برای سایر برنامه‌ها و خریدهای درون‌برنامه در «بهار ۲۰۲۳» در دسترس خواهد بود.

اپل به‌طور دوره‌ای قیمت‌ها را در برخی مناطق اپ استور براساس تغییرات نرخ ارز و مالیات به‌روزرسانی می‌کند. از سال 2023، این شرکت می‌گوید توسعه‌دهندگان با برنامه‌های پولی و خریدهای درون‌برنامه‌ای می‌توانند قیمت‌گذاری منطقه محلی را تعیین کنند، که از آن زمان به بعد تحت تأثیر این تنظیمات خودکار قیمت قرار نخواهد گرفت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا