بررسی تخصصی

اپل رویداد WWDC 2023 را در تاریخ 5 تا 9 ژوئن اعلام کرد

اپل امروز اعلام کرد که سی و چهارمین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان از دوشنبه، 5 ژوئن تا جمعه، 9 ژوئن برگزار خواهد شد. مانند WWDC 2020، 2021، و 2022، WWDC 2023 نیز در اکثر موارد یک رویداد آنلاین خواهد بود و باز خواهد بود. به همه توسعه دهندگان بدون هزینه.

wwdc 2023
اپل جلسات و آزمایشگاه‌های آنلاینی را ارائه می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا در مورد ویژگی‌ها و نرم‌افزارهای جدیدی که در WWDC معرفی می‌شوند، بیاموزند. همچنین یک چالش سنتی دانشجویی سوئیفت برگزار خواهد شد که اپل تا 19 آوریل برنامه ها را می پذیرد.

در حالی که WWDC 2023 بار دیگر به صورت آنلاین برگزار می شود، اپل در حال برنامه ریزی یک رویداد ویژه تمام روز برای توسعه دهندگان و دانشجویان منتخب است که در 5 ژوئن در پردیس Apple Park برگزار می شود. شرکت کنندگان می توانند سخنرانی اصلی و ویدئوهای State of the Union را تماشا کنند، با برخی از کارمندان اپل ملاقات کنند و در مراسم Apple Design Awards شرکت کنند. اپل سال گذشته رویداد مشابهی را به صورت حضوری برگزار کرد.

اعضای فعلی برنامه توسعه‌دهنده اپل، فارغ‌التحصیلان کمپ کارآفرینی اپل، برندگان قبلی چالش دانشجویی سوئیفت و اعضای فعلی برنامه توسعه‌دهنده اپل می‌توانند درخواستی برای حضور در رویداد Apple Park ارسال کنند. اپل قصد دارد شرکت کنندگان را با قرعه کشی تصادفی انتخاب کند و اعلان ها تا 5 آوریل ساعت 6:00 بعد از ظهر منتشر می شود.

اپل روز دوشنبه 5 ژوئن یک رویداد کلیدی برای نمایش iOS 17، iPadOS 17، tvOS 17، watchOS 10 و macOS 14 برگزار خواهد کرد، به علاوه ممکن است اعلامیه های سخت افزاری جدیدی نیز وجود داشته باشد. انتظار می‌رود که رویداد امسال بر روی هدست AR/VR تمرکز کند که اپل در حال توسعه است و همچنین می‌توانیم مک پرو و ​​مک بوک ایر 15 اینچی را ببینیم.

قبل از سال 2020، WWDC یک رویداد حضوری بود که در مرکز همایش مک‌انری در سن خوزه برگزار می‌شد، اما حتی با پایان یافتن همه‌گیری COVID-19، اپل در حال انتخاب یک رویداد آنلاین است. فرمت آنلاین به توسعه دهندگان بیشتری اجازه می دهد تا تجربه WWDC را داشته باشند زیرا هیچ محدودیتی برای حضور و غیاب وجود ندارد.

اپل قصد دارد اطلاعات اضافی را قبل از WWDC 2023 از طریق ایمیل، برنامه Apple Developer و وب سایت Apple Developer در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا