بررسی تخصصی

اپل کارت به دارندگان کارت کمک می کند تا زندگی مالی سالم تری داشته باشند

پنج سال پس از معرفی اپل کارت در سال 2019، 12 میلیون کاربر اپل کارت از مزایای تجربه برنده جایزه اپل کارت بهره می برند. از ابزارهای خرج کردن آسان برای پیمایش گرفته تا Apple Card Family و حساب Savings که اخیراً اضافه شده است.1 اپل کارت همچنان به اختراع مجدد تجربه کارت اعتباری و ارائه ویژگی های طراحی شده برای کمک به کاربران برای داشتن زندگی مالی سالم تری ادامه می دهد.

جنیفر بیلی، معاون اپل در Apple Pay و Apple Wallet می‌گوید: «ما Apple Card را با در نظر گرفتن سلامت مالی کاربران طراحی کردیم و دیدن بیش از 12 میلیون مشتری ما از ویژگی‌های آن برای تصمیم‌گیری مالی سالم‌تر استفاده می‌کنند. ما به آنچه توانستیم تنها در پنج سال به مشتریان اپل کارت ارائه دهیم، افتخار می کنیم. همانطور که به سال آینده و پس از آن نگاه می کنیم، هیجان زده هستیم که همچنان به نوآوری و سرمایه گذاری در تجربه برنده جوایز اپل کارت ادامه دهیم و ابزارها و ویژگی های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهیم که به آنها کمک می کند زندگی مالی سالم تری داشته باشند.

بیل جانسون، مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس در زمینه مشارکت های سازمانی در پلتفرم راه حل ها، گفت: «از زمان عرضه اپل کارت، پاسخ مشتریان عالی بوده است، و ما خوشحالیم که همچنان می بینیم کاربران ابزارها و ویژگی های نوآورانه را در زندگی مالی خود وارد می کنند. . ما متعهد هستیم که به ارائه یک تجربه عالی برای مشتریان اپل کارت ادامه دهیم.

با استفاده از ابزارها و مزایای دیجیتال اول کارت اپل، کاربران عبارتند از:

  • به حداکثر رساندن جوایز نقدی روزانه آنها: سال گذشته، کاربران بیش از 1 میلیارد دلار به صورت روزانه نقدی از خرج کردن در اپل کارت به دست آوردند.
  • پس انداز برای آینده و افزایش پاداش آنها با Savings: حساب پس انداز به سرعت به یکی از ویژگی های مورد علاقه کاربران اپل کارت تبدیل شد و تنها در چند ماه کوتاه به بیش از 10 میلیارد دلار سپرده رسید. امروزه، اکثریت قریب به اتفاق کاربران، نقدینگی روزانه خود را به صورت خودکار به پس انداز واریز می کنند و تقریباً دو سوم کاربران وجوه اضافی را از یک حساب بانکی مرتبط واریز کرده اند تا به آنها کمک کند برای آینده پس انداز کنند.2 امروزه Savings یک APY با بازده بالا 4.50 درصد ارائه می دهد.3
  • گرفتن تصمیمات مالی سالم با ابزارهای پرداخت اپل کارت: نزدیک به 30 درصد از مشتریان اپل کارت دو یا چند پرداخت در ماه انجام می دهند. اپل کارت درک و پرداخت صورتحساب را برای کاربران آسان‌تر می‌کند، زیرا پرداخت‌ها همیشه در آخرین روز ماه سررسید می‌شوند و با کمک ابزار تخمین‌گر سود، کاربران می‌توانند به راحتی موجودی کارت خود را مشاهده کنند و از این ابزار استفاده کنند. برای تخمین سود احتمالی در زمان واقعی تا بتوانند قبل از پرداخت تصمیم آگاهانه بگیرند.
  • استفاده از Apple Card Family برای گسترش امور مالی سالم به گروه اشتراک گذاری خانواده: از زمان معرفی آن در سال 2021، بیش از 1 میلیون کاربر اپل کارت، اپل کارت را با گروه اشتراک گذاری خانوادگی خود از طریق Apple Card Family به اشتراک می گذارند و نزدیک به 600000 کاربر به طور مساوی با همسر، شریک یا بزرگسال مورد اعتماد خود در Apple Card اعتبار ایجاد می کنند.4
  • استفاده از Path to Apple Card برای افزایش دسترسی آنها به اعتبار: از زمان معرفی، بیش از 200000 کاربر پس از ثبت نام در برنامه Path to Apple Card و انجام موفقیت آمیز مراحل شخصی سازی شده برنامه، که برای بهبود سلامت مالی کاربر طراحی شده اند، برای اپل کارت تایید شده اند.
  • لذت بردن از حریم خصوصی و امنیت اپل کارت: ساخته شده با حفظ حریم خصوصی و امنیت آیفون، و ویژگی های منحصر به فردی مانند محافظت از کلاهبرداری پیشرفته، Apple Card حفاظت از کلاهبرداری بلادرنگ را ارائه می دهد و در سال 2024 به عنوان بهترین کارت اعتباری برای حفظ حریم خصوصی توسط Bankrate شناخته شد.

اپل کارت که در کیف پول آیفون تعبیه شده است، تجربه کارت اعتباری را با ارائه ابزارهای دیجیتالی با استفاده آسان، ایجاد راه‌های بیشتر برای کاربران برای استفاده حداکثری از پاداش‌های خود، و کمک به مشتریان در ایجاد و گسترش عادات مالی سالم تغییر داده است. ارائه حریم خصوصی و امنیتی که کاربران از اپل انتظار دارند.

اپل کارت همچنین به عنوان بهترین کارت اعتباری با نام تجاری مشترک برای رضایت مشتری بدون کارمزد سالانه در مطالعه رضایت از کارت اعتباری ایالات متحده JD Power 2023 انتخاب شد، و این سومین سال متوالی است که اپل کارت و صادرکننده گلدمن ساکس توسط JD Power با امتیاز به رسمیت شناخته می‌شوند. رتبه 1 در بخش خود در مطالعه رضایت از کارت اعتباری ایالات متحده.5

اطلاعات بیشتر درباره Apple Card در apple.com/apple-card موجود است.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا