بررسی تخصصی

در اینجا نحوه مقایسه نرخ پس انداز جدید اپل کارت با رقبا آمده است

به دنبال افزایش نرخ اخیر حساب پس‌انداز کارت اپل به 4.5 درصد، راهنمای خود را برای مقایسه درصد بازدهی سالانه (APY) برخی از حساب‌های پس‌انداز پربازده محبوب (HYSA) در دسترس ساکنان ایالات متحده به‌روزرسانی کرده‌ایم.

ویژگی حساب پس انداز کارت اپل
نرخ اپل اکنون از HYSA های محبوب ارائه شده توسط شرکت هایی مانند American Express، Capital One و Discover فراتر رفته است، اما تعداد انگشت شماری از گزینه های دیگر وجود دارند که APY های بالاتری را در محدوده 4.6٪ تا 5٪ پایین ارائه می دهند، مانند Synchrony Bank و جبهه ثروت. محدودیت های موجودی و سایر الزامات بسته به ارائه دهنده متفاوت است.

بسیاری از HYSA های دیگر در نمودار ما فهرست نشده اند، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام گزینه برای شما مناسب تر است، حتما تحقیق کنید.

ارائه دهنده حداکثر APY*
آمریکن اکسپرس 4.35٪
متحد 4.35٪
بارکلی 4.35٪
پایتخت یک 4.35٪
كشف كردن 4.35٪
بانک شهروندی 4.5٪
اپل (گلدمن ساکس) 4.5٪
مارکوس (گلدمن ساکس) 4.5٪
SoFi 4.6٪
بانک PNC 4.65٪
بهتر شدن 4.75٪
همگامی 4.75٪
جبهه ثروت 5%
بانک سی آی تی 5.05٪
UFB Direct 5.25٪

* APY های تبلیغ شده از 27 ژانویه 2024، بدون در نظر گرفتن نرخ های زمان محدود / وابسته. APY ها ممکن است متفاوت باشند.

این نرخ ها در طول زمان به افزایش یا کاهش ادامه خواهند داد، که اغلب مطابق با تصمیمات نرخ فدرال رزرو ایالات متحده است. پول را می توان از حساب پس انداز اپل کارت برداشت و در هر زمان به HYSA دیگری تغییر داد.

اپل حساب پس انداز خود را در آوریل 2023 با مشارکت گلدمن ساکس راه اندازی کرد. این حساب را می توان در برنامه کیف پول در آیفون باز و مدیریت کرد و هیچ کارمزد، حداقل سپرده و حداقل نیاز به موجودی ندارد. برای افتتاح حساب باید اپل کارت داشته باشید، مقیم آمریکا باشید و حداقل 18 سال سن داشته باشید.

این حساب به دارندگان Apple Card اجازه می‌دهد تا بابت موجودی برگشت نقدی روزانه خود و وجوهی که از طریق یک حساب بانکی مرتبط یا موجودی Apple Cash واریز می‌شوند، سود دریافت کنند. حداکثر موجودی مجاز 250000 دلار است که کمتر از برخی HYSA ها است.

برای باز کردن یک حساب پس انداز در برنامه کیف پول، روی Apple Card خود ضربه بزنید، روی دایره با سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید، روی Daily Cash ضربه بزنید و Set Up Savings را انتخاب کنید.

طبق گزارش ها، گلدمن ساکس قصد دارد به همکاری خود با اپل پایان دهد، اما مشخص نیست که چگونه این امر ممکن است بر اپل کارت تأثیر بگذارد. در هر صورت، موجودی تا سقف 250000 دلار به طور کامل توسط شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) بیمه می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا