بررسی تخصصی

در اینجا نحوه مقایسه نرخ پس انداز جدید Apple Card با گزینه های جایگزین آمده است

به دنبال افزایش نرخ اخیر حساب پس‌انداز اپل کارت به 4.35 درصد، ما این راهنما را برای مقایسه درصد بازدهی سالانه (APY) برخی از حساب‌های پس‌انداز پربازده محبوب (HYSA) در دسترس ساکنان ایالات متحده، گردآوری کرده‌ایم.

ویژگی حساب پس انداز کارت اپل
نرخ اپل اکنون با HYSA های محبوب ارائه شده توسط شرکت هایی مانند American Express، Capital One و Discover مطابقت دارد، اما تعداد انگشت شماری از گزینه های دیگر وجود دارند که APY های بالاتری را در محدوده 4.5٪ تا 5٪ پایین ارائه می دهند، مانند Marcus by Goldman. Sachs و Wealthfront. محدودیت های موجودی و سایر الزامات متفاوت است.

بسیاری از HYSA های دیگر در نمودار ما فهرست نشده اند، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام گزینه برای شما مناسب تر است، حتما تحقیق کنید.

ارائه دهنده APY*
اپل (گلدمن ساکس) 4.35٪
آمریکن اکسپرس 4.35٪
متحد 4.35٪
بارکلی 4.35٪
پایتخت یک 4.35٪
كشف كردن 4.35٪
بانک شهروندی 4.5٪
مارکوس (گلدمن ساکس) 4.5٪
SoFi 4.6٪
بانک سی آی تی 4.65٪
بانک PNC 4.65٪
همگامی 4.75٪
جبهه ثروت 5%
UFB Direct 5.25٪

* APYهای تبلیغ شده از 5 ژانویه 2024. APYها ممکن است متفاوت باشند.

حساب‌های پس‌انداز معمولی در بانک‌های محبوبی مانند بانک آمریکا و چیس معمولاً APY‌های تنها 0.01٪ یا کمی بالاتر را ارائه می‌کنند.

اپل حساب پس انداز خود را در آوریل 2023 با مشارکت گلدمن ساکس راه اندازی کرد. این حساب را می توان در برنامه کیف پول در آیفون باز و مدیریت کرد و هیچ کارمزد، حداقل سپرده و حداقل نیاز به موجودی ندارد. برای افتتاح حساب باید اپل کارت داشته باشید، مقیم آمریکا باشید و حداقل 18 سال سن داشته باشید.

این حساب به دارندگان Apple Card اجازه می‌دهد تا بابت موجودی برگشت نقدی روزانه خود و وجوهی که از طریق یک حساب بانکی مرتبط یا موجودی Apple Cash واریز می‌شوند، سود دریافت کنند. حداکثر موجودی مجاز 250000 دلار است که کمتر از برخی HYSA ها است و موجودی ها به طور کامل توسط شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) بیمه می شوند.

برای باز کردن یک حساب پس انداز در برنامه کیف پول، روی Apple Card خود ضربه بزنید، روی دایره با سه نقطه در بالای صفحه ضربه بزنید، روی Daily Cash ضربه بزنید و Set Up Savings را انتخاب کنید.

طبق گزارش‌ها، گلدمن ساکس همکاری خود با اپل را تا یک سال آینده پایان خواهد داد، اما مشخص نیست که این موضوع چگونه می‌تواند بر اپل کارت تأثیر بگذارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا