بررسی تخصصی

اپل به کار روی آیفون های تاشو ادامه می دهد، حداقل تا سال 2026 عرضه نمی شود

اپل پس از پنج سال تحقیق و توسعه به طور فعال در حال ساخت نمونه اولیه حداقل دو آیفون تاشو است. اطلاعات گزارش ها.

آیفون تاشو
طبق گزارش‌ها، دو نمونه اولیه آیفون با استناد به افرادی که «دانش مستقیم» از این پروژه دارند، مانند یک پوسته تاشو از عرض تا می‌شوند. این دستگاه‌ها در مراحل اولیه توسعه هستند و در برنامه‌های تولید انبوه این شرکت برای سال‌های 2024 یا 2025 دیده نمی‌شوند، بنابراین سال 2026 به اولین بازه زمانی ممکن عرضه می‌شود. با این حال، این شرکت حداقل با یک تامین کننده در آسیا برای قطعات مربوط به دو مدل آیفون تاشو که در اندازه های مختلف عرضه می شوند، تماس گرفته است. این گزارش اضافه می‌کند که اگر آیفون‌های تاشو مطابق با استانداردهای اپل نباشند، همچنان می‌توانند لغو شوند.

گفته می شود که علاقه اپل به ارائه یک آیفون تاشو در طول سال ها نوسان داشته است. ظاهراً تیم کوک، مدیر عامل اپل، اولین بار در سال 2018 از طراحان و مهندسان درباره یک آیفون تاشو پرسیده بود. در اواخر همان سال، او به نمایش آیفون تاشو با نمایشگر 7 اینچی پاسخ مثبت داد. طبق گزارش ها، این شرکت نگران چالش های فنی و ارائه ویژگی های به اندازه کافی جذاب در دستگاه است که قیمت بالای آن را در مقایسه با دستگاه های غیرقابل توجیه می کند.

چشم انداز اولیه اپل برای آیفون تاشو تصور می کرد که در هنگام بسته شدن گوشی، نمایشگر در بیرون قرار می گیرد، اما مهندسان برای رفع مشکلات دوام با این طراحی تلاش کردند. تیم طراحی صنعتی همچنین می‌خواست دستگاه در هنگام بسته شدن، ضخیم‌تر از مدل‌های فعلی آیفون نباشد، که به دلیل محدودیت‌های باتری و فناوری نمایشگر غیرقابل دفاع شد.

این شرکت کار خود را بر روی یک آیفون تاشو در حدود سال 2020 متوقف کرد و به سمت یک آیپد تاشو به سمت داخل در اندازه آی‌پد مینی که دارای صفحه نمایش 8 اینچی بود، چرخید. ظاهراً اپل به این نتیجه رسیده است که این دستگاه می‌تواند ضخیم‌تر از یک آیفون تاشو باشد، زیرا کاربران انتظار ندارند آن را در جیب خود حمل کنند و نیازی به گذراندن الزامات دوام بالای یک آیفون ندارند. همچنین یک آی‌پد تاشو اپل را قادر می‌سازد تا دسته محصول را در مقیاس کوچک‌تر به‌طور عمومی آزمایش کند.

مهندسان در حال حاضر در حال تلاش برای از بین بردن چین و چروک هایی هستند که در وسط نمایشگر به دلیل تا شدن مکرر ایجاد می شود، و همچنین لولای طراحی می کنند که به نمایشگر اجازه می دهد تا کاملاً صاف قرار گیرد، به جای داشتن یک برآمدگی یا فرورفتگی کوچک در وسط، که می تواند مداد اپل را مهار کنید. طبق گزارش‌ها، این شرکت با ال‌جی و سامسونگ روی نمایشگرهای آی‌پد تاشو کار می‌کند.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا