بررسی تخصصی

اپل نحوه تمیز کردن هدست ویژن پرو را توضیح می دهد

اپل امروز یک سند پشتیبانی دقیق را به اشتراک گذاشت که نحوه تمیز کردن هدست ویژن پرو و ​​تمام اجزای همراه آن را توضیح می دهد.

ویژگی Apple Vision Pro Dual Loop Band Purple 2
اپل هشدار می دهد که از ضدعفونی کننده هایی مانند ایزوپروپیل الکل، Windex و Clorox نباید برای تمیز کردن Vision Pro استفاده شود. در عوض، کاربران باید به سادگی از یک پارچه خشک یا کمی مرطوب استفاده کنند.

برای تمیز کردن شیشه روکش ویژن پرو، اپل به سادگی استفاده از یک پارچه میکروفیبر تمیز و خشک مانند پارچه پولیش همراه با هدست را تشویق می کند. در صورت لزوم، کاربران همچنین می توانند قبل از پاک کردن Vision Pro، مایع تمیز کننده ZEISS را روی پارچه اسپری کنند.

اپل هشدار می‌دهد که پارچه پولیش آن ممکن است ذراتی را جذب کند که در صورتی که ویژن پرو را در یک کوله پشتی، کیف دستی یا جیب قرار دهید می‌تواند خراشیده شود و پیشنهاد می‌کند که باید در یک کیسه تمیز نگهداری شود. پارچه پولیش را می توان در ماشین شستشو و خشک کرد یا با دست شست و شو داد تا از تمیزی کافی برای پاک کردن هدست اطمینان حاصل شود.

برای تمیز کردن نمایشگرهای داخلی، اپل می گوید که کاربران ابتدا باید کاور Vision Pro را روی آن قرار دهند و هدست را روی سطحی صاف قرار دهند. سپس، در صورت نیاز، با استفاده از اسپری تمیزکننده ZEISS، نمایشگرهای نوری را با یک پارچه میکروفیبر پاک کنید.

درج های نوری ZEISS باید قبل از تمیز کردن از Vision Pro جدا شوند. آنها را می توان با دستمال مرطوب لنز ZEISS، اسپری تمیز کننده ZEISS یا آب ولرم تمیز کرد و قبل از اتصال مجدد به هدست باید کاملاً خشک شوند.

کاربران باید از پارچه‌های بدون پرز، برس‌های نرم یا نوار غیر چسبنده برای حذف زباله‌های چسبیده به پرده اطراف نمایشگر استفاده کنند. لکه های این ناحیه را می توان با مالش آنها با یک پارچه مرطوب از بین برد، اما باید مراقب بود که نمایشگر خیس نشود.

برای تمیز کردن لایت سیل، بالشتک لایت سیل، سربندها و روکش، کاربران می‌توانند از صابون ظرف‌شویی بدون عطر و بدون عطر استفاده کنند، اما باید از دستمال‌های تمیزکننده، دستمال‌های ضدعفونی‌کننده و مواد شوینده لباس‌شویی خودداری شود. 5 قاشق غذاخوری (25 میلی‌لیتر) صابون ظرفشویی بدون عطر را باید در دو فنجان (500 میلی‌لیتر) آب گرم در یک ظرف تمیز مخلوط کنید، قبل از فرو بردن لایت سیل، بالشتک لایت سیل، سربند یا پوشش در مایع و به آرامی. حدود دو دقیقه سطح را مالش دهید. سپس باید آن را برداشته و در حالی که آن را فشرده می‌کنید تا صابون اضافی از آن خارج شود، قبل از اینکه در دمای اتاق خشک شود، آن را در زیر آب جاری بشویید. تا زمانی که کاملا خشک نشده است نباید از آن استفاده کرد.

تسمه های صوتی باید با یک پارچه بدون پرز تمیز شوند. می توان آن را به آرامی با آب و صابون ضد حساسیت مرطوب کرد، به شرطی که از میکروفون، بلندگو، کانکتور برق، کانکتور بند سر و درب آلومینیومی خودداری شود. قبل از اتصال به سیستم اصلی باید با پارچه خشک شود. مش های بلندگو را می توان با یک سواب پنبه ای خشک تمیز کرد.

پس از جدا شدن باتری، می توان آن را با یک پارچه مرطوب بدون پرز تمیز کرد و از وارد شدن رطوبت به کانکتور کابل برق جلوگیری کرد. برای تمیز کردن خود کابل برق می توان از پارچه مرطوب شده با آب صابون استفاده کرد. قبل از استفاده مجدد با ویژن پرو، باید یک شب بماند تا خشک شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا