بررسی تخصصی

اپل از طرفداران تد لسو دعوت می کند تا با جلسه امروز جدید اپل “باور” کنند

Apple Today at Apple session Ted Lasso hero.jpg.og - اپل از طرفداران تد لسو دعوت می کند تا با جلسه امروز جدید اپل "باور" کنند

این مجموعه کمدی که دو بار برنده جایزه امی شده است، چهارشنبه، 15 مارس، به Apple TV+ بازمی‌گردد، و به دنبال آن قسمت‌های جدید هر چهارشنبه تا 31 مه منتشر می‌شود. پس از اولین نمایش جهانی آن در Apple TV+، تد لاسو برنده جایزه امی پشت سر هم برای فصل های سال اول و دوم شد. همچنین با یک جایزه معتبر Peabody، یک جایزه SAG برای اجرای برجسته توسط یک بازیگر مرد در یک سریال کمدی، و سه جایزه انتخاب منتقدان، که در همه رشته‌هایی که سریال در آن نامزد شده بود، شناخته شده است.

تد لاسو جیسون سودیکیس در نقش تد لاسو، یک مربی فوتبال آمریکایی که برای مدیریت یک تیم فوتبال بریتانیا استخدام شده است – علیرغم اینکه تجربه ای ندارد. اما چیزی که او از نظر دانش کم دارد، با خوش بینی، عزم ضعیف – و بیسکویت جبران می کند. در کمدی اپل اورجینال همچنین هانا وادینگهام، جرمی سویفت، فیل دانستر، برت گلدشتاین، برندان هانت، نیک محمد، آنتونی هد، توهیب جیمو، کریستو فرناندز، کولا بوکینی، بیلی هریس، جیمز لنس و جونو تمپل ایفای نقش می‌کنند.

بینندگان می توانند فصل یک و دو را دنبال کنند تد لاسو، اکنون به صورت جهانی در Apple TV+ در برنامه Apple TV پخش می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا