بررسی تخصصی

اپل ویژن پرو 3500 دلاری خود را از دست ندهید، نمی توانید مکان آن را ردیابی کنید

اگر یک ویژن پرو جدید و براق خریداری می کنید، بیشتر مراقب باشید که آن را گم نکنید. برخلاف آیفون و بسیاری دیگر از دستگاه‌های اپل، این هدست فاقد ردیابی موقعیت مکانی Find My است.

حالت سفر اپل ویژن پرو
در یک سند پشتیبانی جدید، اپل تأیید کرده است که مکان Vision Pro در برنامه Find My در یک دستگاه دیگر اپل یا iCloud.com قابل مشاهده نیست. از میان ویژگی‌های خانواده Find My، Vision Pro تنها از قفل فعال‌سازی پشتیبانی می‌کند، که تضمین می‌کند دزد نمی‌تواند هدست را پاک یا تازه راه‌اندازی کند، مگر اینکه اپل آیدی و رمز عبور مالک را بداند.

وقتی Find My را روشن می‌کنید، از Vision Pro خود با Activation Lock محافظت می‌کنید – اما نمی‌توانید از دستگاه اپل یا وب دیگری برای یافتن Vision Pro روی نقشه، پخش صدا برای یافتن آن، روشن کردن حالت گمشده استفاده کنید. یا از راه دور آن را پاک کنید،” اپل می گوید.

در حالی که خوب است بدانید که یک دزد نمی تواند Vision Pro شما را به راحتی پاک کند و آن را با Apple ID خود تنظیم کند، عدم امکان ردیابی مکان آن در برنامه Find My یک حذف قابل توجه برای هدستی است که از 3499 دلار شروع می شود. این در نهایت به این معنی است که اگر Vision Pro خود را از دست بدهید، ممکن است به سادگی از ارائه گزارش پلیس بی نصیب باشید. برخلاف آیفون، در حال حاضر هیچ طرح سرقت و مفقودی AppleCare+ برای Vision Pro در دسترس نیست.

در حالی که بسیاری از مردم عمدتاً از Vision Pro در خانه به عنوان یک وسیله سرگرمی استفاده می کنند که خطر سرقت هدست را تا حد زیادی کاهش می دهد، اپل استفاده از Vision Pro در هواپیما و سایر تنظیمات خارج از خانه را تبلیغ می کند. این هدست با توجه به گرانی آن می تواند برای سارقان جذاب باشد.

مشخص نیست که چرا Vision Pro از ردیابی موقعیت مکانی Find My پشتیبانی نمی کند، اما هدست فاقد باتری داخلی و GPS می تواند عوامل موثر باشد.

از AirTag استفاده کنید

ویژگی vision pro case


یکی از گزینه‌های ردیابی موقعیت Vision Pro، خرید کیف مسافرتی اپل و قرار دادن AirTag در آن است و به احتمال زیاد سازندگان لوازم جانبی راه‌حل‌هایی برای اتصال AirTag به طور مستقیم به هدست ارائه خواهند کرد.

دارندگان ویژن پرو همچنین می توانند با باز کردن برنامه تنظیمات، انتخاب Find My و انتخاب Find My Vision Pro، مطمئن شوند که Activation Lock روشن است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا