بررسی تخصصی

اپل بیش از 600 برنامه از قبل بهینه سازی شده برای Vision Pro را معرفی کرد

اپل امروز اعلام کرد که بیش از 600 برنامه با پشتیبانی بومی از visionOS در هنگام عرضه هدست در ایالات متحده در این جمعه در Vision Pro در دسترس خواهند بود.

Max Vision Pro

برنامه Max (HBO Max سابق) در Apple Vision Pro

برای سرگرمی، برنامه‌های پخش جریانی و ورزشی مانند Disney+، IMAX، Max، MLB، NBA، PGA TOUR Vision و Red Bull TV همگی برای استفاده کامل از عناصر طراحی فضایی و قابلیت‌های فراگیر Vision Pro بهینه شده‌اند. علاوه بر این، طرفداران فوتبال می توانند در برنامه Apple TV در MLS Season Pass مشترک شوند.

به عنوان مثال، با برنامه NBA و اشتراک NBA League Pass، اپل می‌گوید طرفداران بسکتبال می‌توانند از ویژگی Multiview برای تماشای حداکثر پنج پخش زنده یا درخواستی، مشاهده آمار و امتیازات بی‌درنگ در یک نگاه و موارد دیگر استفاده کنند.

برنامه NBA Apple Vision Pro

برنامه NBA در Apple Vision Pro

سایر برنامه های بهینه شده برای Vision Pro عبارتند از: Airmail، Box، CARROT Weather، djay، Fantasical، Facades، J.Crew، JigSpace، Lowe’s، MindNode، MUBI، Navi، Night Sky، Numerics، OmniFocus، OmniPlan، Parcel، PCalc، Sky Guide. ، جزر و مد، Voyager توسط ForeFlight، Wayfair، Webex، Zillow، Zoom و بسیاری دیگر. برنامه‌های Microsoft 365 مانند Excel، OneNote، Outlook، PowerPoint، Teams و Word نیز به طور بومی از visionOS پشتیبانی می‌کنند.

Microsoft PowerPoint Vision Pro

برنامه Microsoft PowerPoint در Apple Vision Pro

مشترکین Apple Arcade به چندین بازی بهینه شده برای Vision Pro دسترسی خواهند داشت، از جمله Super Fruit Ninja، LEGO Builder’s Journey، WHAT THE GOLF؟، Cut the Rope 3، Jetpack Joyride 2، Patterned، Illustrated، Wylde Flowers و غیره.

Apple Vision Pro Super Fruit Ninja

بازی Super Fruit Ninja در اپل ویژن پرو

علاوه بر این، بیش از یک میلیون برنامه iOS و iPadOS سازگار به طور خودکار در Vision Pro در هنگام راه اندازی در دسترس خواهند بود. این برنامه ها برای visionOS بهینه نشده اند، بنابراین ظاهری شبیه به iPad خواهند داشت. به عنوان مثال، در فضای پخش، برنامه های سازگاری که در دسترس خواهند بود عبارتند از Amazon Prime Video، Paramount+ و Peacock. سایر برنامه های سازگار عبارتند از Slack، Todoist، Comcast Xfinity، Sling TV، ESPN و غیره.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا