بررسی تخصصی

استفاده از پایه دوربین پیوسته آیفون جدید Belkin برای دسکتاپ ها و نمایشگرهای مک

بلکین هفته گذشته بی سر و صدا یک مانت جدید آیفون با MagSafe را معرفی کرد که برای دسکتاپ های مک و نمایشگرهایی که با مک خود استفاده می کنید طراحی شده است و به شما امکان می دهد از مزایای دوربین تداومی در آن دستگاه ها استفاده کنید. ما یکی را برداشتیم و فکر کردیم که آن را آزمایش کنیم MacRumors خوانندگانی که در فکر سفارش دادن هستند.

مانت بلکین آیفون برای دسکتاپ‌ها و نمایشگرهای مک تقریباً شبیه پایه نوت‌بوک‌های مک است که اوایل امسال عرضه شد، اما تفاوت‌هایی در طراحی و قیمت وجود دارد. اول از همه، قیمت آن به جای 30 دلار، 40 دلار است، احتمالاً به این دلیل که قسمت نصب بسیار بزرگتر است تا نمایشگرهایی با اندازه های مختلف را در خود جای دهد.

از نظر طراحی، لبه پایه روی لبه نمایشگر یا iMac قرار می گیرد و سپس یک بازوی قابل تنظیم وجود دارد که آن را در پشت دستگاه محکم می کند. یک آیفون با استفاده از MagSafe به پایه متصل می‌شود و می‌توان آن را در حالت عمودی یا افقی قرار داد. همچنین زوایای دید قابل تنظیمی وجود دارد که می توانید با کج کردن لولای پایه از آن ها استفاده کنید، چیزی که در نسخه مک بوک موجود نیست.

به دلیل گزینه شیب و ارتفاع کلی یک iMac یا یک نمایشگر خارجی، پایه دسکتاپ در Desk View بسیار بهتر است، ویژگی که به شما امکان می‌دهد دسکتاپ خود را هنگام چت ویدیویی نشان دهید. با نسخه مک بوک، Desk View بسیار محدودتر است، اما شما می توانید تعداد بیشتری از میز را با پایه دسکتاپ ببینید، که آن را مفیدتر می کند.

صفحه نمایش بلکین و پایه دسکتاپ Mac مخصوصاً برای دارندگان مک استودیو یا مک مینی که از آن با نمایشگر استودیو یا صفحه نمایش شخص ثالثی که وب کم ندارد استفاده می کنند مفید است، زیرا عملکرد وب کم را اضافه می کند. همچنین یک پیچ سه پایه 1/4 اینچی روی پایه وجود دارد، بنابراین در صورت تمایل می توانید از آن با یک سه پایه کوچک نیز استفاده کنید و تطبیق پذیری بیشتری را اضافه کنید.

پایه آیفون بلکین با MagSafe برای دسکتاپ و نمایشگر را می‌توانید با قیمت 40 دلار از فروشگاه آنلاین اپل خریداری کنید. سفارش مجدد داده شده است و در اواخر ژانویه تا اوایل فوریه به دست مشتریان می رسد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا