بررسی تخصصی

بهترین خرید با تخفیف 90 دلاری مجموعه بزرگ مدل‌های اپل واچ سری 9، از 309 دلار شروع می‌شود

Best Buy اخیراً یک فروش جدید اپل واچ را افتتاح کرده است و در آن می توانید ساعت 41 میلی متری GPS Apple Watch Series 9 را برای این محصول دریافت کنید. 309.00 دلار در تمام رنگ های آلومینیومی، از 399.00 دلار کاهش یافته است. این معاملات فقط تا پایان امروز باقی خواهند ماند، بنابراین اگر منتظر تخفیف های عالی اپل واچ بوده اید، اکنون زمان خرید است.

ساعت اپل بنفشتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Best Buy است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

همچنین می توانید ساعت 45 میلی متری جی پی اس اپل واچ سری 9 را برای آن تهیه کنید 339.00 دلار، از 429.00 دلار کاهش یافته است. هر دوی این معاملات در رتبه دوم بهترین قیمت‌ها هستند که در مقایسه با قیمت‌های پایین بی‌سابقه قبلی‌شان، فقط 10 دلار بالاتر هستند.

Best Buy همه مدل‌های آلومینیومی GPS Apple Watch Series 9 را به فروش می‌رساند، بنابراین می‌توانید رنگ‌های Starlight، صورتی، Midnight، نقره‌ای و PRODUCT (قرمز) را با این قیمت‌های کم سابقه در فروش دریافت کنید. این همچنین شامل هر دو اندازه باند S/M و M/L می شود.

Best Buy همچنین دارای مدل‌های سلولی اپل واچ سری 9 با بهترین قیمت‌ها است. شما می توانید مدل سلولار 41 میلی متری را تهیه کنید 409.00 دلار و مدل سلولی 45 میلی متری برای 439.00 دلار، که هر دو 90 دلار مارک داون هستند. موجودی مدل‌های سلولی بسیار فشرده‌تر است، بنابراین شما فقط چند رنگ آلومینیومی را با این قیمت‌ها در فروش خواهید یافت.

از ماه گذشته، ممنوعیت فروش هر مدل اپل واچ فروخته شده توسط اپل که دارای حسگر اکسیژن خون باشد، مجدداً در ایالات متحده اعمال شد. در حالی که مدل‌های اپل واچ سری 9 و اپل واچ اولترا 2 که مستقیماً از اپل خریداری می‌شوند در حال حاضر دارای حسگر اکسیژن خون غیرفعال هستند، خرده‌فروشانی مانند Best Buy می‌توانند از طریق سهام موجود خود که شامل این ویژگی است به فروش خود ادامه دهند.

اگر به دنبال ساعت‌های اپل ارزان‌تر هستید، می‌توانید اپل واچ SE را نیز در Best Buy خریداری کنید که همگی با تخفیف 60 دلاری هستند. مدل GPS 40 میلی متری برای 189.00 دلار، مدل GPS 44 میلی متری برای 219.00 دلار، مدل سلولی 40 میلی متری برای 239.00 دلار، و مدل سلولی 44 میلی متری در دسترس است 269.00 دلار.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا