بررسی تخصصی

خروج صدها نفر از کارمندان توییتر پس از خواسته های کاری «بسیار سختگیر» ایلان ماسک

به گفته ایلان ماسک، امروز صدها کارمند توییتر به جای اینکه بخشی از توییتر 2.0 باشند، از شرکت استعفا دادند. آستانه. ماسک در اوایل این هفته به کارگران گفت که توییتر در آینده “بسیار سخت گیر” خواهد بود و انتظار می رود کارمندان ساعات طولانی را با شدت بالا به کار ببندند. وی گفت: «فقط عملکرد استثنایی نمره قبولی خواهد بود.

twitter elon musk - خروج صدها نفر از کارمندان توییتر پس از خواسته های کاری «بسیار سختگیر» ایلان ماسک
ماسک روز چهارشنبه یک فرم گوگل را ارسال کرد و از کارمندان خواست تا اگر می‌خواهند در شرکت بمانند تا ساعت 5 بعدازظهر به وقت شرقی روز پنج‌شنبه به “بله” پاسخ دهند. صدها نفر تصمیم گرفتند این کار را نکنند و در Slack و توییتر خداحافظی کردند. کارکنان در حال خروج بسته ای از خدمت دریافت خواهند کرد.

زمانی که ماسک مدیریت توییتر را به دست گرفت، تقریباً نیمی از 7500 کارمندی را که در آن زمان در شرکت بودند، اخراج کرد و از آن زمان به بعد، به اخراج کارکنانی که از او انتقاد می کردند، از جمله مهندسان قدیمی، ادامه داد.

کارمندان توییتر که با آنها صحبت کردند آستانه گفت که با توجه به تعداد افرادی که ترک کرده‌اند، توییتر ممکن است “به زودی شروع به شکسته شدن کند” و بهبود آن برای توییتر “بسیار سخت خواهد بود.”

با خروج کارکنان، توییتر به طور موقت تمام ساختمان های اداری را تعطیل کرد و دسترسی به نشان را به حالت تعلیق درآورد. به گفته زوئه شیفر، ماسک و تیمش “کارمندان وحشت زده ای هستند که قصد دارند در شرکت خرابکاری کنند.”

در آخرین ساعات پیش از ضرب الاجل، ماسک طبق گزارش ها تلاش کرد تا کارمندان را متقاعد کند که بمانند. بلومبرگ می‌گوید که کارکنان کلیدی در جلسات آورده شده‌اند و ماسک نیز از خواسته‌های کاری خود در دفتر عقب‌نشینی کرده است. وی گفته بود که همه کارکنان باید 40 ساعت در هفته در دفتر کار کنند، اما امروز گفت: کار در منزل با جلسات حضوری ماهانه و تایید مدیریت مجاز است.

iPadOS 16 انتظار می رود در هفته پایانی اکتبر عرضه شود
>

در حال حاضر، اولین ابتکار ماسک با ایجاد تغییرات در توییتر متوقف شده است. هفته گذشته، توییتر نسخه 8 دلاری گران‌تری از Twitter Blue را معرفی کرد که شامل یک نشان تأیید بود، و مشخص شد که شروع تأیید گسترده منجر به جعل هویت حساب کاربری شد که بر شرکت‌های متعددی تأثیر گذاشت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا