بررسی تخصصی

برنامه Juno یوتیوب را به Apple Vision Pro می آورد زیرا گوگل این کار را نمی کند

توسعه دهنده کریستین سلیگ از شهرت “Apollo for Reddit” چیزی را ایجاد کرده است که گوگل انجام نمی دهد – یک برنامه YouTube برای Apple Vision Pro.

جونو یوتیوب
این اپلیکیشن که Juno for YouTube نام دارد، به دارندگان Vision Pro اجازه می دهد تا پلتفرم یوتیوب را در یک رابط کاربری visionOS کاملاً تصفیه شده بدون نیاز به متوسل شدن به جایگزین ضعیف، یعنی بازدید از وب سایت YouTube در Safari، مرور کنند.

پخش‌کننده ویدیو شامل کنترل‌های بومی برای تعامل با ویدیو است، از جمله تغییر اندازه برای ایجاد تجربه سینمای خانگی در اتاق نشیمن، تغییر موقعیت، کم‌نور کردن اتاق در اطراف ویدیو و موارد دیگر.

علاوه بر این، پشتیبانی از تشخیص نسبت تصویر و دکمه‌هایی برای افزایش یا کاهش سرعت پخش، تغییر زیرنویس‌ها و اشتراک‌گذاری ویدیوها وجود دارد. همانطور که از یک برنامه شخص ثالث انتظار دارید، برای استفاده از Juno به هیچ حساب YouTube نیازی نیست، و به طور خودکار تبلیغات را رد نمی کند، اما مشترکین YouTube Premium از مزایایی که با این سطح از طریق برنامه همراه است، لذت خواهند برد.

Selig هشدار می دهد که پذیرندگان اولیه برنامه ممکن است با چند اشکال مواجه شوند، زیرا او فقط توانسته است آن را در شبیه ساز Vision Pro توسعه دهد و با آن تعامل داشته باشد. اما بعید است که این موضوع برای کاربرانی که با شهرت و تعامل توسعه دهنده با افرادی که از برنامه های او استفاده می کنند آشنا هستند نگران کند. به علاوه، او امروز یک هدست Vision Pro دریافت می کند.

یوتیوب در اوایل این ماه گفت که در حال توسعه برنامه YouTube Vision Pro نیست و همچنین اجازه نمی دهد برنامه YouTube iPad روی دستگاه اجرا شود. نتفلیکس و اسپاتیفای همین را گفته اند. نتفلیکس و اسپاتیفای در عوض از طریق سافاری، مشابه یوتیوب، قابل دسترسی خواهند بود.

Juno برای YouTube 4.99 دلار قیمت دارد و این برنامه در حال حاضر در اپ استور برای دارندگان Vision Pro در دسترس است تا آن را بررسی کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا