بررسی تخصصی

جستجوی Bing با هوش مصنوعی به برنامه‌های Microsoft Edge، Skype و Bing iOS می‌آید

مایکروسافت امروز از عرضه اپلیکیشن‌های جدید Bing، Skype و Edge برای آیفون و آی‌پد خبر داد که همگی دارای قابلیت‌های جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر چت هستند که این شرکت در اوایل فوریه از آن رونمایی کرد.

microsoft bing edge skype - جستجوی Bing با هوش مصنوعی به برنامه‌های Microsoft Edge، Skype و Bing iOS می‌آید
برنامه موبایل بینگ بازطراحی شده ظاهری اصلاح شده و تجربه چت جدیدی دارد. با ضربه زدن بر روی نماد Bing در پایین برنامه، یک جلسه چت باز می شود، جایی که کاربران می توانند سوالاتی از ساده تا پیچیده را از ربات چت بینگ بپرسند. پاسخ ها را می توان به صورت نقطه گلوله، متن یا پاسخ های ساده شده نمایش داد.

مانند نسخه دسکتاپ بینگ، نسخه موبایل امکان جستجوهای پیچیده را فراهم می کند که می تواند به مواردی مانند برنامه ریزی برنامه سفر یا تحقیق در مورد تلویزیون برای خرید کمک کند. مایکروسافت به کاربران این امکان را می دهد که جستجوهای خود را با درخواست جزئیات، وضوح و ایده های بیشتر اصلاح کنند. بینگ همچنین قادر به انجام کارهای خلاقانه مانند نوشتن یک ایمیل، ساختن یک شعر، ایجاد یک مسابقه برای شب های چیزهای بی اهمیت، آماده سازی برای یک مصاحبه شغلی و موارد دیگر است.

برنامه Bing همچنین دارای قابلیت های جستجوی مبتنی بر صدا است، به علاوه تجربه Bing از صفحه اصلی برنامه تلفن همراه مایکروسافت اج در دسترس است.

همراه با به‌روزرسانی‌های هوش مصنوعی برای برنامه‌های بینگ و مایکروسافت اج، مایکروسافت در حال اصلاح برنامه Skype برای iOS است تا جستجوی Bing مبتنی بر هوش مصنوعی را اضافه کند. مایکروسافت می گوید که ادغام Bing “سناریوها و قابلیت های جدید مفید و سرگرم کننده” را اضافه می کند.

مایکروسافت از پشتیبانی iMessage در ویندوز با چندین محدودیت خبر داد
>

به عنوان مثال، گروهی از کاربران اسکایپ می توانند Bing را به گروه خود اضافه کنند و به سؤالات پاسخ دهند و اطلاعاتی را در اختیار کل گروه قرار دهند که برای برنامه ریزی سفر مفید است. هنگام تماس با دوستان، Bing می‌تواند اطلاعاتی را از وب ارائه کند، متنی که می‌تواند به روش‌های مختلف نمایش داده شود.

برنامه‌های به‌روزرسانی‌شده بینگ، اسکایپ و مایکروسافت اج در سراسر جهان با ظرفیت پیش‌نمایش برای کسانی که در تجربه پیش‌نمایش بینگ هستند در دسترس هستند. مایکروسافت می‌گوید که ممکن است برای چند روز مشکلاتی در ارتباط با پهنای باند وجود داشته باشد، اما در حال کار بر روی اصلاح است.

مایکروسافت همچنان دسترسی پیش‌نمایش Bing را «در سریع‌ترین زمان ممکن» ارائه می‌کند و یک لیست انتظار در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا