بررسی تخصصی

نتفلیکس کیفیت پخش برنامه «Basic With Ads» را به 1080p افزایش داد

این شرکت اعلام کرده است که نتفلیکس در حال ارتقای طرح جدید خود با پشتیبانی از تبلیغات برای پشتیبانی از جریان با کیفیت بالاتر از حداکثر وضوح فعلی 720p است.

نتفلیکس کوچکتر 4
نتفلیکس طرح “Basic With Ads” خود را در ماه نوامبر با قیمت 6.99 دلار در ماه در ایالات متحده راه اندازی کرد، اما این رده بلافاصله به دلیل وضوح محدود پخش ویدیو مورد انتقاد قرار گرفت.

این انتقاد تنها در ماه بعد افزایش یافت، زمانی که دیزنی پلاس طرح رقیب خود را با پشتیبانی از تبلیغات، “Disney+ Basic” راه اندازی کرد، که با پرداخت 7.99 دلار در ماه به کاربران اجازه می دهد با کیفیت های Full HD، HDR10، 4K Ultra HD، Dolby Vision و نسبت ابعاد گسترده با IMAX پخش جریانی کنند. تقویت شده

نتفلیکس در گزارش درآمد سه‌ماهه اول ۲۰۲۳ خود که روز سه‌شنبه منتشر شد، اعلام کرد که کیفیت ویدیوی سطح Basic With Ads خود را بدون هزینه اضافی برای مشترکین به ۱۰۸۰p افزایش می‌دهد. علاوه بر این، گفته شد که تعداد جریان‌های همزمان را از یک به دو افزایش می‌دهد.

نتفلیکس گفت که مشتریان در کانادا و اسپانیا با وضوح 1080p و ارائه استریم‌های اضافی فوراً خواهند دید و ارتقاء آن تا پایان ماه در همه بازارها عرضه خواهد شد. رده مقرون به صرفه تر نیز در بریتانیا، ایالات متحده، استرالیا، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن و کره جنوبی موجود است.

نتفلیکس در گزارش درآمد خود فاش کرد که طرح Basic with Ads در حال حاضر درآمد بیشتری نسبت به طرح استاندارد خود دارد که هزینه آن 15.49 دلار در ماه است و پخش با کیفیت HD را ارائه می دهد. این شرکت همچنین اعلام کرد که سرویس تحویل دی وی دی پستی خود را که تقریباً 25 سال پیش نتفلیکس تولید کننده درآمد اصلی بود، تعطیل می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا