بررسی تخصصی

فیل شیلر اپل در مورد خطرات اپ استورهای جایگزین در آیفون صحبت می کند

با شروع iOS 17.4، که در حال حاضر در مرحله بتا است، اپل اجازه می دهد تا بازارهای برنامه های جایگزین را در آیفون در اتحادیه اروپا عرضه کند. اپل این تغییر را برای انطباق با مقررات جدید تحت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا انجام داد که از ماه آینده به طور کامل اعمال می شود.

جوایز فروشگاه اپلیکیشن 2022
در مصاحبه با شرکت سریعمایکل گروتاس که امروز منتشر شد، رئیس سابق بازاریابی اپل و رئیس فعلی اپ استور فیل شیلر گفت که خطرات حریم خصوصی و امنیتی مرتبط با این بازارهای اپلیکیشن جایگزین وجود دارد:

شیلر در یک بحث اخیر درباره حریم خصوصی به من گفت: “این مقررات جدید، در حالی که گزینه های جدیدی را برای توسعه دهندگان به ارمغان می آورد، خطرات جدیدی را نیز به همراه دارد. هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد. بنابراین ما هر کاری می توانیم انجام می دهیم تا این خطرات را برای همه به حداقل برسانیم.” و تاثیر امنیتی قانون بازارهای دیجیتال کمیسیون اروپا.

یکی از این خطرات احتمال دانلود برنامه های مخرب یا ناامن توسط کاربران است، اگرچه اپل تمام برنامه ها را از طریق ترکیبی از فرآیندهای خودکار و بازبینی اولیه انسانی به صورت محضری ثبت می کند تا از عرضه این برنامه ها در بازارهای برنامه های جایگزین تا حد امکان جلوگیری کند. ممکن است. با این حال، اپل گفته است که ثبت اسناد رسمی به اندازه فرآیند بررسی App Store و دستورالعمل‌هایی که توسعه‌دهندگان باید به آن پایبند باشند، کامل نخواهد بود.

به گفته شیلر، خطر دیگر این است که قوانین سختگیرانه اپ استور در مورد محتوای اعتراض آمیز ممکن است به بازارهای برنامه جایگزین گسترش نیابد:

ما با نظرات بسیاری از خانواده‌ها، از دولت‌ها، در مورد چیزهایی که باید انجام دهیم سروکار داشته‌ایم تا سعی کنیم انواع خاصی از محتوای اعتراض‌آمیز را در اپ استور خود مجاز نکنیم، یا به کاربران اجازه دهیم این تجربه را کنترل کنند تا تصمیم بگیرند چه چیزی بهترین است. شیلر می‌گوید: خودشان – و ما قوانینی پیرامون آن داریم. «این قوانین در بازار دیگری اعمال نمی‌شوند مگر اینکه خودشان تصمیم بگیرند قوانینی وضع کنند. [with] با هر معیاری که مطرح کنند. آیا این خطر را افزایش می دهد که کاربران و خانواده ها با محتوای ناپسند یا تجربیات دیگر مواجه شوند؟ بله، اینطور است.”

نظرات شیلر بسیاری از خطراتی را که اپل در وب سایت خود بیان کرده است، تکرار می کند:

اگر به درستی مدیریت نشود، توزیع جایگزین خطرات حریم خصوصی، ایمنی و امنیتی را برای کاربران و توسعه دهندگان افزایش می دهد. این شامل خطرات ناشی از نصب نرم افزار از توسعه دهندگان ناشناس است که مشمول الزامات برنامه توسعه دهنده اپل نیستند، نصب نرم افزاری که یکپارچگی سیستم را با بدافزار یا سایر کدهای مخرب به خطر می اندازد، توزیع نرم افزار دزدی، قرار گرفتن در معرض محتوای غیرقانونی، اعتراض آمیز و مضر به دلیل محتوای پایین تر و استانداردهای تعدیل، و افزایش خطرات کلاهبرداری، کلاهبرداری و سوء استفاده. اپل توانایی کمتری برای رسیدگی به این خطرات و پشتیبانی و بازپرداخت مشتریان در رابطه با این مسائل دارد. حتی با وجود پادمان ها، بسیاری از این خطرات باقی می مانند.

مصاحبه کامل را می توانید در ادامه مطلب بخوانید شرکت سریعوب سایت

داستان های محبوب

Kuo: مدل های آیفون 16 بدون تغییرات قابل توجه در طراحی فراتر از نمایشگرهای بزرگتر و دکمه عکسبرداری

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر زنجیره تامین اپل، مدل‌های آیفون 16 که اواخر امسال عرضه می‌شوند، هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی نخواهند داشت. کو همچنین گفت که بعید است اپل ویژگی‌های مولد هوش مصنوعی «جامع‌تر» را تا زمانی که سری آیفون 17 در سال آینده عرضه شود، ارائه دهد. «انتظار می‌رود که اپل مدل‌های جدید آیفون را با تغییرات قابل توجه طراحی عرضه نکند.

iOS 18 به‌طور بالقوه «بزرگ‌ترین» به‌روزرسانی نرم‌افزاری در تاریخ آیفون

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل برنامه های بزرگی برای iOS 18 دارد. Gurman در بخش پرسش و پاسخ فقط برای مشترکین در خبرنامه Power On امروز خود گفت که iOS 18 این پتانسیل را دارد که “بزرگترین” به روز رسانی نرم افزاری در تاریخ آیفون باشد. به من گفته می شود که سیستم عامل جدید در داخل شرکت به عنوان یکی از بزرگترین به روز رسانی های iOS – اگر نگوییم بزرگترین – در تاریخ شرکت دیده می شود.

اپل بیش از 600 برنامه از قبل بهینه سازی شده برای Vision Pro را معرفی کرد

اپل امروز اعلام کرد که بیش از 600 برنامه با پشتیبانی بومی از visionOS در هنگام عرضه هدست در ایالات متحده در این جمعه در Vision Pro در دسترس خواهند بود. برنامه Max (HBO Max سابق) در Apple Vision Pro برای برنامه‌های سرگرمی، پخش جریانی و ورزشی مانند Disney+، IMAX، Max، MLB، NBA، PGA TOUR Vision و Red Bull TV همگی برای استفاده کامل از فضایی Vision Pro بهینه شده‌اند. …

اپل فریمور جدیدی را برای AirPods Max منتشر کرد

اپل امروز آپدیت سیستم عامل جدیدی را برای AirPods Max معرفی کرد. سیستم عامل جدید 6A324 است که نسبت به سیستم عامل 6A300 که در ماه سپتامبر منتشر شد، افزایش یافته است. اپل جزئیاتی درباره ویژگی‌هایی که ممکن است در میان‌افزار به‌روزرسانی‌شده گنجانده شود، ارائه نمی‌کند، بنابراین مشخص نیست چه چیزی جدید است. یادداشت های انتشار محدود برای لیست به روز رسانی فقط “رفع اشکالات و سایر پیشرفت ها” است. اپل همچنین دستورالعملی در مورد …

iOS 18 ممکن است “بزرگترین” به روز رسانی نرم افزاری در تاریخ آیفون باشد

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل برنامه های بزرگی برای iOS 18 در اواخر امسال دارد. گورمن در بخش پرسش و پاسخ خبرنامه Power On خود در این هفته گفت که iOS 18 این پتانسیل را دارد که “بزرگترین” به روز رسانی نرم افزاری در تاریخ آیفون باشد. به من گفته می شود که سیستم عامل جدید در داخل شرکت به عنوان یکی از بزرگترین به روز رسانی های iOS – اگر نگوییم بزرگترین – در شرکت دیده می شود.

بررسی‌های Vision Pro: عمر باتری شگفت‌انگیز، شخصیت‌های «عجیب» و موارد دیگر

اولین بررسی های کامل اپل ویژن پرو امروز منتشر شد و جزئیات جدیدی را در مورد این هدست قبل از عرضه در ایالات متحده در روز جمعه فاش کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، خلاصه بررسی‌های Apple Vision Pro و ویدیوهای جعبه‌گشایی ما را بررسی کنید. عمر باتری اپل می گوید که Vision Pro به طور کلی تا دو ساعت عمر باتری و تا 2.5 ساعت برای پخش ویدیوی دو بعدی ارائه می دهد.

کابل برق بسته باتری اپل ویژن پرو قابل جدا شدن است

به نظر می رسد کابلی که بسته باتری ویژن پرو را برای تامین برق به هدست متصل می کند در جای خود ثابت است، اما در واقع می توان آن را در صورت لزوم جدا کرد. روزنامه نگار Ray Wong توانست از پین سیم کارت برای «باز کردن» کابل استفاده کند و پس از انجام این کار، توانست از بسته باتری خارج شود. یک سوراخ کوچک در کنار کابل وجود دارد که ظاهراً قفل است …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا