بررسی تخصصی

Philips Hue Line چراغ دیواری جدید، طناب آویز و موارد دیگر را به دست می آورد

شرکت مادر Philips Hue Signify امروز چندین به‌روزرسانی محصول را با محصولات جدید، رنگ‌ها و در دسترس بودن ایالات متحده برای برخی از دستگاه‌ها اعلام می‌کند.

رنگ فیلیپس دیمارا
یک چراغ دیواری جدید، Philips Hue Dymara، دو پرتو نور را ارائه می دهد که هم به بالا و هم پایین می تابد. نوری که از سایه های سفید و رنگ پشتیبانی می کند، می تواند سطوح بزرگ را روشن کند و می تواند هم در داخل و هم در خارج از خانه استفاده شود.

طناب آویز Philips Hue را می توان با لامپ های Hue Filament یا Hue Ellipse استفاده کرد. پرینت سه بعدی از 55 درصد مواد دایره ای زیستی، طناب آویز به دو صورت سیاه و سفید عرضه می شود و در دو اندازه قابل خریداری است.

آویز رنگی


برای کسانی که دارای نورپردازی مسیر Hue Perifo هستند، گزینه های اتصال جدیدی وجود دارد. کانکتور T به ریل ها اجازه می دهد در سه جهت حرکت کنند، در حالی که کانکتور انعطاف پذیر به ریل ها اجازه می دهد در هر جهت و فراتر از زوایای 90 درجه حرکت کنند.

مسیر انعطاف پذیر hue perifo


چراغ سقفی Hue Being اکنون به جای رنگ آلومینیومی، در سیاه و سفید موجود است. Hue Being از 50000 سایه نور سفید گرم به سرد پشتیبانی می کند.

رنگ روشن بودن


Signify چراغ رومیزی قابل حمل Hue Go را در رنگ‌های به‌روز می‌فروشد که شامل مشکی با دستگیره نارنجی و سفید با دستگیره آبی است. دستگیره های سیلیکونی به گونه ای طراحی شده اند که جابجایی لامپ را از مکانی به مکان دیگر آسان تر می کند. این لامپ با پایه شارژ موجود در ظرف سه تا چهار ساعت شارژ می شود و باتری آن تا 48 ساعت دوام می آورد.

لامپ hue go دستگیره نارنجی


خط Hue اکنون شامل دوربین نورافکن ایمن Philips Hue (در دسترس بودن ایالات متحده جدید است) و کیت شروع دوربین Hue Secure است. کیت شروع داخلی/خارجی دارای یک دوربین سیمی، دو لامپ Philips Hue، یک Hue Bridge، و دو سنسور تماس Philips Hue Secure است که به کاربران اجازه می دهد از باز یا بسته شدن درب مطلع شوند. دوربین Floodlight برای استفاده در فضای باز طراحی شده است و هم عملکرد ضبط و هم نور رنگی/سفید Hue را ارائه می دهد.

کیت شروع ایمن رنگی


به‌روزرسانی‌های جدید برنامه برای مرکز امنیتی برنامه Hue در نیمه اول سال 2024 انتظار می‌رود. Signify در حال بهبود اعلان‌های فشار امنیتی و جدول زمانی رویداد، و همچنین گزینه‌هایی برای هشدارهای نوری و صوتی خودکار هنگام تشخیص حرکت است.

دوربین نورافکن رنگی


چراغ Hue Dymera در ایالات متحده 220 دلار قیمت دارد و در 27 فوریه در دسترس خواهد بود. کانکتورهای Hue Perifio در ماه های فوریه و آوریل عرضه خواهند شد و قیمت آنها 35 دلار خواهد بود، در حالی که چراغ های Hue Being به روز شده در تاریخ 26 مارس در دسترس خواهند بود. 220 دلار قیمت دارند.

چراغ های رومیزی Hue Go با دستگیره های رنگی هم اکنون از وب سایت Hue در دسترس هستند و 160 دلار قیمت دارند. طناب آویز Hue با قیمت 60 یورو شروع می شود و در ماه فوریه در اتحادیه اروپا عرضه می شود.

دوربین Hue Secure Floodlight در تاریخ 27 فوریه با قیمت 350 دلار و کیت Hue Secure Starter با قیمت 400 دلار و از امروز در دسترس هستند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا