بررسی تخصصی

تست شخصیت های Vision Pro بهبود یافته در visionOS 1.1

اپل در حال حاضر در حال آزمایش visionOS 1.1، اولین به‌روزرسانی بزرگ برای سیستم عامل ‌visionOS است که روی Vision Pro اجرا می‌شود. ‌visionOS‌ 1.1 Personas را به‌روزرسانی می‌کند و گزارش‌های متعدد حاکی از آن است که این نرم‌افزار باعث می‌شود پرسونا بهتر از قبل به نظر برسد. ما فکر کردیم که نگاه دقیق‌تری به Personas در VisionOS 1.1 بیندازیم و به‌روزرسانی را با نرم‌افزار قبلی visionOS 1.0.2 مقایسه کنیم.

Personas یک ویژگی کلیدی در Vision Pro هستند که کاربر را در تماس‌های ویدیویی در FaceTime، Zoom و سایر پلتفرم‌ها نشان می‌دهند. پرسوناها نمایش دیجیتالی از پوشنده ویژن پرو هستند و با استفاده از خود هدست عکس گرفته می شوند. با Vision Pro، کاربر یک اسکن سه بعدی صورت می گیرد که ساختار چهره، حالات، حرکات دست و موارد دیگر را ثبت می کند. اپل پرسونا را به عنوان “نمایندگی فضایی معتبر” یک شخص توصیف می کند.

اپل Personas را در یک ظرفیت بتا منتشر کرد، و فهمیدن دلیل آن با Personas که در نسخه‌های اولیه نرم‌افزار ‌visionOS به اشتراک گذاشته شده‌اند، سخت نیست. منتقدان شخصیت‌ها را «عمیقاً عجیب»، «عمیق در دره‌ی عجیب»، «مضحک» و «ترسناک» نامیده‌اند.

با ‌visionOS‌ 1.1، پرسوناها دارای چشم‌های طبیعی‌تر، بهبود رنگ پوست و جزئیات بیشتری هستند که به واقع‌گرایی می‌افزایند، اگرچه ویژگی اسکن اپل هنوز با موها مشکل دارد.

اکثر پرسوناها با به‌روزرسانی 1.1 به طرز محسوسی بهتر هستند، اما اپل هنوز باید کارهای زیادی انجام دهد تا حال و هوای غیرطبیعی و غیرطبیعی ماورایی را که نمایش‌های مجازی منتشر می‌کنند، از بین ببرد. ‏visionOS‏ 1.1 در حال حاضر در نسخه بتا در دسترس توسعه دهندگان است و احتمالاً در ماه مارس در کنار iOS 17.4 عرضه خواهد شد.

این به‌روزرسانی همچنین تأیید تماس کلید، پشتیبانی از تنظیم مجدد هدست بدون رایانه و پشتیبانی از مدیریت دستگاه تلفن همراه را اضافه می‌کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا