بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: فهرست آرزوهای iOS 17 – چه چیزی را می خواهیم ببینیم؟

در قسمت این هفته نمایش MacRumors، برخی از ویژگی‌ها و تغییرات برتر را که دوست داریم در iOS 17 ببینیم، مورد بحث قرار می‌دهیم.

انتظار می‌رود اپل در ماه ژوئن امسال در WWDC از iOS 17 رونمایی کند که طیف وسیعی از پیشرفت‌ها و ویژگی‌های جدید مانند تجربه نسل بعدی CarPlay، تغییرات در سیری، پشتیبانی از بارگذاری جانبی و فروشگاه‌های برنامه جایگزین، پشتیبانی از واقعیت ترکیبی اپل را ارائه می‌کند. هدست و موارد دیگر ما در مورد برخی از زمینه‌هایی صحبت می‌کنیم که احساس می‌کنیم اپل می‌تواند تغییرات و پیشرفت‌های معناداری را در آیفون ایجاد کند، با توجه ویژه به هوش مصنوعی، Spotlight، Siri، میانبرها، اعلان‌ها، Apple Music، برنامه Health، Apple Fitness+ و Control Center.

ما همچنین درباره برخی از آخرین اخبار، از جمله تجربه تایپ در هوای شایعه شده در هدست واقعیت مختلط اپل، دو مدل هدست نسل دوم که به نظر می رسد در خط تولید هستند و انتقال تدریجی به فناوری های زیر نمایشگر صحبت می کنیم. در آیفون.

به نمایش MacRumors در Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید. نسخه ویدیویی نمایش را در سایت تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

اگر قبلاً به قسمت قبلی نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، به بحث ما در مورد وضعیت AirPods، HomePod و ‌Apple Music‌ در سال 2023 و جایی که می‌توانند در چند سال آینده با یوتیوبر و طرفدار صوتی دیوید بروند، ادامه دهید. لوئیس

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumorsاغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند اندرو ادواردز، تایلر استالمن، جان پروسر، سام کهل، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک میانی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر به آنها می‌پیوندند. ، رنه ریچی و مارک گورمن. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

اپلیکیشن مایکروسافت تیمز از سیلیکون بومی اپل پشتیبانی می کند
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا