بررسی تخصصی

داستان های برتر: راه اندازی اپل ویژن پرو، ویژگی های نسل بعدی CarPlay و موارد دیگر

اپل ویژن پرو اینجاست! هدست «محاسبات فضایی» اپل به طور رسمی راه اندازی شده است، و ما همه جزئیات را در مورد دستگاه جدید پیشگامانه برای کاربران اولیه و کسانی که فقط به دنبال اطلاعات بیشتر هستند در اختیار داریم، زیرا اپل در اولین گام به سمت آنچه که فکر می کند آینده آن است برمی دارد. محاسبه.

داستان های برتر 3 فوریه 2024
در حالی که معرفی Apple Vision Pro بزرگ‌ترین خبر هفته بود، اما مطمئناً تنها موضوعی نبود که موج‌های زیادی را ایجاد کرد، زیرا اپل به کار بر روی iOS 17.4 با مجموعه‌ای از تغییرات در نحوه عملکرد اکوسیستم برنامه در اتحادیه اروپا ادامه می‌دهد. این خبر دریافت شد که iOS 18 اواخر امسال می‌تواند یک به‌روزرسانی بزرگ و بیشتر باشد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر در زیر بخوانید!

اپل ویژن پرو راه اندازی شد: «دوران محاسبات فضایی فرا رسیده است»

پس از سال ها شایعات، بالاخره اپل ویژن پرو حداقل در ایالات متحده عرضه شد. عرضه در فروشگاه از ساعت 8 صبح جمعه آغاز شد و تحویل پیش‌سفارش نیز در همان روز انجام شد.

رونمایی اپل Fifth Avenue Vision Pro


اپل اطلاعات زیادی را در کنار راه‌اندازی به اشتراک گذاشته است، و ما فهرست گسترده‌ای از 600 برنامه بومی موجود برای visionOS را در هنگام راه‌اندازی جمع‌آوری کرده‌ایم، جزئیاتی در مورد نحوه اجازه دادن به مهمان برای آزمایش Vision Pro شما. نکاتی برای ساخت بهترین Persona مجازی ممکن، لوازم جانبی که می توانید با Vision Pro خود استفاده کنید و موارد دیگر.

کار با Apple Vision Pro: جعبه گشایی، افکار اولیه و موارد دیگر

ما واحد Vision Pro خودمان را انتخاب کرده‌ایم و یک ویدیوی طولانی را جمع‌آوری کرده‌ایم که جعبه‌گشایی، راه‌اندازی و برداشت‌های اولیه از دستگاه اصلی در آخرین رده محصولات اپل را نشان می‌دهد.

جعبه گشایی Apple Vision Pro و Hands on Thumb 1


مطمئناً جنبه‌های شگفت‌انگیزی برای این جنبه وجود دارد، اما زمینه‌های دیگری نیز وجود دارد که تجربه ایده‌آل نیست، بنابراین حتماً پوشش اولیه ما را بررسی کنید و منتظر گزارش‌های عمیق‌تر باشید زیرا زمان بیشتری را با آن می‌گذرانیم. .

اپل اولین نسخه بتای عمومی iOS 17.4 را با تغییرات اکوسیستم برنامه اتحادیه اروپا و موارد دیگر آغاز کرد

اپل این هفته اولین نسخه بتای عمومی iOS 17.4 را با فهرستی طولانی از تغییرات در App Store، Safari، Wallet و موارد دیگر در اتحادیه اروپا عرضه کرد. این تغییرات نتیجه پیروی اپل از مقررات جدیدی است که قرار است ماه آینده تحت قانون بازارهای دیجیتال اجرا شود.

فروشگاه App vs EU Feature 2


iOS 17.4 در ماه مارس برای همه کاربران عرضه می شود و تغییرات فقط برای کشورهای اتحادیه اروپا اعمال می شود. ما اخیراً همه تغییرات را در یک لیست مناسب خلاصه کردیم.

iOS 18 به‌طور بالقوه «بزرگ‌ترین» به‌روزرسانی نرم‌افزاری در تاریخ آیفون

بر اساس اطلاعاتی که توسط iOS به اشتراک گذاشته شده است، iOS 18 این پتانسیل را دارد که “بزرگترین” به روز رسانی نرم افزاری در تاریخ آیفون باشد. بلومبرگمارک گورمن.

iOS 18 Mock Feature Baubles


گورمن گفت که قصد دارد جزئیات بیشتری در مورد ویژگی‌های iOS 18 و تغییراتی که در آینده برنامه‌ریزی شده‌اند به اشتراک بگذارد، اما ما در حال حاضر درباره دو ویژگی جدید که باید در به‌روزرسانی گنجانده شوند، می‌دانیم، از جمله پشتیبانی از RCS در برنامه Messages و ChatGPT-like Generative. قابلیت هوش مصنوعی برای سیری

نسل بعدی Apple CarPlay این 8 برنامه جدید را ارائه خواهد کرد

اپل اخیراً وب‌سایت خود را به‌روزرسانی کرده است تا تأیید کند که اولین مدل‌های خودروی آمریکایی با پشتیبانی از نسل بعدی CarPlay در سال 2024 عرضه می‌شوند، اما بازه زمانی مشخص‌تری ارائه نکرده است یا نشان نمی‌دهد که در دسترس بودن در کشورهای دیگر چه زمانی آغاز می‌شود.

نسل بعدی CarPlay پورشه 1


اولین نسخه بتای iOS 17.4 به هشت برنامه جدید CarPlay از جمله تنظیمات خودکار، دوربین خودرو، شارژ، آب و هوا، بسته شدن، رسانه، فشار تایر و سفر اشاره دارد.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

بنابراین اگر می‌خواهید داستان‌های برتر مانند خلاصه بالا را هر هفته به صندوق ورودی ایمیل خود تحویل دهید، مشترک شدن در خبرنامه ما!

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا