بررسی تخصصی

آنچه باید درباره سفر با اپل ویژن پرو بدانید

سفر شاید یکی از بهترین کاربردهای هدست اپل ویژن پرو باشد، زیرا می توان از آن در هواپیما استفاده کرد و حالت سفر خاصی دارد. اپل امروز چندین سند پشتیبانی منتشر کرد که جزئیات مهمی را در مورد سفر با ویژن پرو، فعال کردن حالت سفر داخلی و ذخیره آن در زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید، ارائه می‌کند.

حالت سفر اپل ویژن پرو

چگونه با ویژن پرو سفر کنیم

پوشش همراه Vision Pro باید برای محافظت از شیشه قبل از بسته بندی روی آن قرار داده شود، اما اپل می گوید کاربران همچنین باید مطمئن شوند که هیچ چیز شلی مانند کلید یا سکه در نزدیکی آن وجود ندارد که بتواند صفحه نمایش داخلی را خراش دهد.

اپل قاب مسافرتی Apple Vision Pro را پیشنهاد می‌کند که 200 دلار است، یک کیسه نرم و یا یک “راه حل محافظ مشابه” برای محافظت از ویژن پرو در برابر ضربه و “ارتعاش بیش از حد”. کیف مسافرتی اپل نسبتاً بزرگ است، بنابراین ممکن است به دلیل فضایی که اشغال می‌کند، حمل آن به‌عنوان کیف دستی دشوار باشد.

اگر Vision Pro برای مدت طولانی استفاده نمی شود، باید آن را از باتری جدا کنید، و اپل می گوید که درج های نوری ZEISS باید جداگانه بسته بندی شوند تا به طور تصادفی جدا نشوند.

نحوه استفاده از Vision Pro در حالت سفر

حالت سفر به طور خاص برای استفاده از Vision Pro در حین پرواز طراحی شده است. با دنبال کردن مراحل زیر می توان آن را از مرکز کنترل فعال کرد:

 1. به بالا نگاه کنید و سپس روی فلش نزدیک بالای نمایشگر ضربه بزنید تا Control Center باز شود.
 2. برای مشاهده گزینه های بیشتر روی دکمه Control Center ضربه بزنید.
 3. روی دکمه Travel Mode ضربه بزنید.
 4. برای تایید روی Turn on Travel Mode ضربه بزنید.

خروج از حالت سفر را می توان با بازگشت به مرکز کنترل و ضربه زدن روی “خاموش کردن” انجام داد.

اپل می‌گوید که Vision Pro را نمی‌توان در هواپیما راه‌اندازی کرد و همچنین وقتی حالت Travel Mode روشن است، Personas در دسترس نیستند.

نکات حالت سفر

اپل می گوید که کاربران هنگام استفاده از حالت سفر باید این دستورالعمل ها را دنبال کنند:

 • تا زمانی که حالت سفر روشن است، بنشینید و قبل از ایستادن Vision Pro را بردارید. ویژگی هایی که به شما کمک می کند از محیط اطراف خود آگاه باشید، با فعال شدن حالت سفر غیرفعال می شوند.
 • هنگام تاکسی، برخاستن و فرود، Vision Pro را خارج کنید. همچنین در صورت وجود آشفتگی در پرواز، آن را بردارید.
 • از نگاه کردن به بیرون از پنجره های هواپیما خودداری کنید، زیرا می تواند بر توانایی Vision Pro در تشخیص محیط اطراف شما تأثیر بگذارد.
 • اگر محتوا کج یا خارج از مرکز به نظر می رسد، روی Digital Crown به مدت طولانی فشار دهید تا نمای را دوباره در مرکز قرار دهید.

ذخیره سازی ویژن پرو

اگر Vision Pro برای مدتی مورد استفاده قرار نمی گیرد، اپل توصیه می کند این مراحل را انجام دهید:

 • برای جلوگیری از انباشته شدن گرد و غبار یا آسیب، کاور را به ویژن پرو وصل کنید، اما ابتدا مطمئن شوید که پوشش تمیز و عاری از هرگونه زباله است.
 • باتری را جدا کنید.
 • Vision Pro را روی یک سطح ثابت و صاف به طوری که شیشه پوشش رو به جلو باشد، قرار دهید. Vision Pro را رو به پایین قرار ندهید. از طرف دیگر، آن را در Vision Pro Travel Case قرار دهید.
 • Vision Pro می تواند دماهای بین -4 درجه تا 113 درجه فارنهایت را تحمل کند. نباید در مناطقی که از این محدوده فراتر می رود نگهداری شود.
 • Vision Pro را در خودرو رها نکنید زیرا دمای خودروهای پارک شده ممکن است خیلی گرم شود.
 • ویژن پرو را برای مدت طولانی زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
 • اطمینان حاصل کنید که رطوبت نسبی محل ذخیره ویژن پرو بین 0 تا 95 درصد است.

در استفاده روزانه، اپل همچنین به کاربران پیشنهاد می‌کند که هر زمان که Vision Pro پوشیده نمی‌شود، کاور را دوباره روی آن قرار دهند. اپل همچنین نسبت به قرار دادن ویژن پرو با شیشه رو به پایین هشدار می دهد و می گوید آن را به جای هر سطح زبر یا ساینده روی پارچه پولیش قرار دهید.

برداشتن Vision Pro باید همیشه با دو دست انجام شود و هرگز نباید توسط Light Seal یا Audio Straps برداشته شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا