بررسی تخصصی

کاربران واتس اپ به قابلیت iMessage-like برای ویرایش پیام های ارسالی دست می یابند

واتس اپ به طور فعال در حال کار بر روی توانایی کاربران آیفون برای ویرایش پیام ها پس از ارسال آنها از طریق پلت فرم چت رمزگذاری شده معروف متا است.

Whatsapp Feature - کاربران واتس اپ به قابلیت iMessage-like برای ویرایش پیام های ارسالی دست می یابند
با iOS 16، اپل قابلیت ویرایش یا عدم ارسال iMessages اخیرا ارسال شده را معرفی کرد. تلگرام همچنین قابلیت ویرایش پس از ارسال مشابهی را ارائه می دهد. حالا به نظر می رسد WhatsApp بعدی خواهد بود.

برای ویرایش پیام ارسال شده، کاربران باید روی حباب چت ضربه زده و نگه دارند و گزینه ویرایش را انتخاب کنند. طبق گفته WaBetaInfo، کاربران واتس‌اپ می‌توانند انتظار داشته باشند که بتوانند پیامی را تا ۱۵ دقیقه پس از ارسال آن ویرایش کنند، یعنی همان مدت زمانی که اپل به کاربران iMessage که می‌خواهند پیام‌های ارسال شده را ویرایش کنند، می‌دهد. در مقابل، تلگرام به کاربران 48 ساعت فرصت می دهد تا ویرایش خود را انجام دهند.

امکان ویرایش پیام‌های ارسالی در به‌روزرسانی بعدی این برنامه برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا واتس‌اپ منتشر خواهد شد، اما از آنجایی که این ویژگی در حال توسعه است، زمان‌بندی عرضه عمومی مشخص نیست.

در دیگر پیشرفت‌های مرتبط با متا، واتس‌اپ همچنین در حال آزمایش خبرنامه‌های خصوصی است. WABetaInfo کدی را در نسخه آزمایشی اخیر اندروید کشف کرد که شامل ارجاعاتی به این ویژگی است که به عنوان یک فضای خصوصی در برگه وضعیت توصیف می شود که به کاربران امکان می دهد محتوا را با دنبال کنندگان به اشتراک بگذارند.

هفته گذشته، واتس اپ شروع به ارائه پشتیبانی تصویر در تصویر کرد و به کاربران این امکان را داد که در یک پنجره کوچک به تماس ویدیویی خود ادامه دهند و در عین حال کار دیگری را در آیفون خود انجام دهند.

در اینجا واچ فیس های جدید در watchOS 9 آمده است
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا