بررسی تخصصی

واتس اپ مجموعه ای از ویژگی های جدید به روز رسانی وضعیت را اعلام کرد

واتس اپ برخی از ویژگی های جدید را برای Status Updates اعلام کرده است که به کاربران اجازه می دهد به روزرسانی های زودگذر را با دوستان و مخاطبین نزدیک خود در پلت فرم چت رمزگذاری شده محبوب به اشتراک بگذارند.

به روز رسانی وضعیت واتساپ
اول از همه Private Audience Selector است که به کاربران اجازه می دهد انتخاب کنند چه کسی به روز رسانی وضعیت خود را مشاهده می کند. این از نظر فنی جدید نیست، زیرا کاربران از قبل می‌توانند کنترل کنند چه کسی به‌روزرسانی‌های وضعیت خود را هنگام اشتراک‌گذاری می‌بیند، اما این پیاده‌سازی تجربه سفارشی‌تری را ارائه می‌دهد. جدیدترین انتخاب مخاطب ذخیره شده و به عنوان پیش‌فرض برای به‌روزرسانی وضعیت بعدی استفاده می‌شود.

بعد، وضعیت صدا. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند یادداشت های صوتی تا 30 ثانیه را از طریق وضعیت خود به اشتراک بگذارند. واتس‌اپ آن را به عنوان راهی برای ارسال به‌روزرسانی‌های شخصی‌تر توصیف می‌کند، به‌ویژه اگر کاربران احساس راحتی بیشتری در بیان خود به جای تایپ کردن داشته باشند.

Status Reactions به کاربران این امکان را می دهد تا با کشیدن انگشت به بالا و ضربه زدن روی یکی از هشت ایموجی، از جمله Heart-Eyes، Face with Tears of Joy، Face با دهان باز، Face گریان، دست های تا شده، کف زدن، مهمانی، به به روز رسانی وضعیت دوستان و مخاطبین نزدیک واکنش نشان دهند. پوپر و صد امتیاز واتس اپ می گوید این ویژگی شماره یک مورد درخواست کاربران بود.

حلقه‌های نمایه وضعیت جدید به لطف حلقه‌ای در اطراف تصویر نمایه کاربر هر زمان که به‌روزرسانی وضعیت را به اشتراک می‌گذارند، مشاهده به‌روزرسانی‌های وضعیت را مستقیماً در فهرست‌های چت، فهرست‌های شرکت‌کنندگان گروه و اطلاعات تماس آسان‌تر می‌کنند.

در نهایت، پیش‌نمایش‌های جدید پیوند در وضعیت به این معنی است که هر زمان که کاربر پیوندی را پست می‌کند، پیش‌نمایش بصری محتوای پیوند در دسترس است، که به مخاطبین قبل از کلیک کردن، ایده بهتری از چیستی پیوند می‌دهد.

همانطور که WABetaInfo اشاره می‌کند، برخی از این ویژگی‌ها دقیقاً جدید نیستند، اما به لیست بهبودهای اخیر برای به‌روزرسانی وضعیت اضافه شده‌اند تا تعهد واتس‌اپ به بهبود تجربه کاربری را برجسته کنند.

واتس‌اپ می‌گوید این به‌روزرسانی‌ها برای همه کاربران در سراسر جهان آغاز شده است و در هفته‌های آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا