بررسی تخصصی

اندازه قاب 49 میلی‌متری اپل واچ پرو در مقایسه با مدل‌های آینده سری 8 در تصاویر جدید

با توجه به اینکه انتظار می‌رود اپل واچ پرو بزرگ‌تر از اپل واچ سری 7 و بقیه مدل‌های سری 8 آینده باشد، سانی دیکسون فاش کرده است. تصاویر جدید را به اشتراک گذاشت ارائه یک مقایسه اندازه عالی از ترکیب جدید.

2 اپل واچ سری 8 پرو
با توجه به منابع دیکسون، مدل پرو دارای اندازه 49 میلی‌متری خواهد بود – بزرگ‌تر از شایعات قبلی که بین 47 تا 48 میلی‌متر را نشان می‌داد. برای مقایسه، اپل واچ سری 7 در اندازه های 41 میلی متری و 45 میلی متری موجود است که انتظار می رود در مدل های استاندارد سری 8 با طرح های یکسان نیز آینه شود.

همراه با صفحه نمایش تخت، اندازه بزرگتر 49 میلی‌متری برای اپل واچ پرو می‌تواند به اندازه صفحه نمایش بزرگ‌تر از 1.99 اینچی که در ابتدا گزارش شده بود، منجر شود و حتی می‌تواند به اندازه 2 اینچ یا بیشتر باشد که به راحتی آن را ایجاد می‌کند. بزرگترین نمایشگر اپل واچ که تاکنون دیده شده است.

اندازه صفحه نمایش اپل واچ پرو هر چه باشد، با 1.691 اینچ در 41 میلی متر و 1.901 اینچ در 45 میلی متر اپل واچ سری 7 مقایسه می شود.

در روز دوشنبه، 91 موبایل تصاویر CAD طراحی جدید اپل واچ پرو را به اشتراک گذاشت و همچنین ادعا کرد که همان اندازه قاب 49 میلی متری را دارد. این تصاویر گنجاندن یک دکمه فیزیکی جدید در سمت چپ ساعت بازطراحی شده، یک صفحه نمایش کاملاً مسطح و یک برآمدگی که دکمه Digital Crown و Side را در خود جای داده است، تأیید می کند.

1apple watch series 8 pro


بلومبرگ خبرنگار مارک گورمن بعدا تایید کرد اعتبار طرح نشان داده شده در تصاویر CAD. گورمن قبلاً گفته بود که اپل واچ “Pro” دارای صفحه نمایش قابل توجهی بزرگتر است که احتمالا “بزرگتر از اکثر مچ ها خواهد بود.”

مدل جدید پرو در صدر خط تولید اپل واچ قرار می گیرد و انتظار می رود قیمت آن در بازه قیمتی 900 تا 1000 دلار کاهش یابد. انتظار می‌رود اپل در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر، اپل واچ کاملا جدید «Pro» را معرفی کند. احتمالاً Apple Watch SE مقرون به صرفه تر در ترکیب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا