بررسی تخصصی

روز پرایم آمازون: اپل واچ SE (199.99 دلار) و سری 8 (279.99 دلار) به قیمت‌های پایین همیشه جدید کاهش می‌یابد.

ما در حال پیگیری معاملات محصولات اپل با ادامه روز پرایم هستیم و در حال حاضر می‌توانید تخفیف‌های کم سابقه‌ای را برای اپل واچ سری 8 و اپل واچ SE دریافت کنید. در سراسر خط، همه معاملاتی که در زیر به اشتراک گذاشته شده است، قیمت‌های جدید و کم‌العاده برای هر مدل هستند و فقط آمازون فروش دارد.

سریال روز اول 8توجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

مانند تمام فروش های Prime Day، فقط اعضای Amazon Prime می توانند از معاملات امروز استفاده کنند. اگر عضو نیستید، می توانید به Prime بپیوندید از طریق یک آزمایش 30 روزه رایگان برای شرکت در روز نخست امسال. پس از پایان دوره آزمایشی، عضویت Prime با 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال اجرا می شود. برای دانشجویان، 7.49 دلار در ماه یا 69 دلار در سال است.

اپل واچ SE

با شروع اپل واچ SE، آمازون فقط مدل GPS 40 میلی متری را دارد 199.99 دلار در رنگ های انتخابی، از 249.00 دلار کاهش یافته است. مدل GPS 44 میلی متری برای 229.99 دلار، از 279.00 دلار کاهش یافته است. اینها اکنون بهترین قیمت هایی است که تا به حال در هر دو نسخه نسل دوم اپل واچ SE دیده ایم.

اپل واچ سری 8

برای مدل های اصلی اپل واچ سری 8، قیمت ها از شروع می شود 279.99 دلار برای 41 میلی متر GPS و افزایش به 309.99 دلار برای GPS 45 میلی متری مشابه دستگاه‌های SE، این اولین باری است که می‌بینیم این ساعت‌ها تا این حد پایین می‌آیند و در رنگ‌های مختلف در دسترس هستند.

به یاد داشته باشید که برای دریافت معاملات Prime Day به عضویت Amazon Prime نیاز دارید. تو می توانی برای Prime در آمازون ثبت نام کنید اگر هنوز سرویس را ندارید

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا