بررسی تخصصی

Amazon Prime Day: M1 MacBook Air رکورد جدید قیمت 749.99 دلار (249 دلار تخفیف) را ثبت کرد.

اگرچه هنوز یک روز از راه اندازی رسمی Prime Day باقی مانده است، اما آمازون امروز صبح دروازه های سیل را با معاملات متعدد روی محصولات اپل باز کرده است. این شامل قیمت پایین بی سابقه ای در مک بوک ایر 13.3 اینچی M1 از سال 2020 می شود.

پرایم دی مک بوک ایرتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

می توانید مک بوک ایر 256 گیگابایتی M1 را برای آن تهیه کنید 749.99 دلار، از 999.00 دلار امروز در آمازون کاهش یافته است. این در هر سه رنگ طلایی، نقره ای و خاکستری فضایی با این قیمت در دسترس است و تاریخ تحویل تخمینی آن 11 جولای برای اعضای Prime است.

تفاوت های داخلی و خارجی زیادی بین مک بوک ایر 13.3 اینچی M1 و مدل های جدیدتر 13.6 و 15.3 اینچی M2 مک بوک ایر وجود دارد، اما به عنوان یک کامپیوتر سطح پایه، دستگاه M1 باید برای کارهای رایج، به خصوص در این مورد، عالی عمل کند. قیمت روز پرایم می‌توانید راهنمای ما را بخوانید تا به همه شباهت‌ها و تفاوت‌های بین نسل‌ها نگاه کنید.

به یاد داشته باشید که برای دریافت معاملات Prime Day به عضویت Amazon Prime نیاز دارید. تو می توانی برای Prime در آمازون ثبت نام کنید اگر هنوز سرویس را ندارید

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا