بررسی تخصصی

اپلیکیشن اپ استور اکنون می تواند به شما بگوید که دانلود یک اپلیکیشن در iOS 17 چقدر طول می کشد

در iOS 17، اپل یک تغییر کوچک اما قابل توجه در برنامه اپ استور ایجاد کرده است، به طوری که اکنون به کاربران می گوید که دانلود برنامه پس از شروع آن چقدر طول می کشد.

زمان دانلود اپ استور
هنگامی که دکمه “دریافت” برنامه در لیست برنامه ضربه می زند و نماد دانلود دایره ای ظاهر می شود، زمان باقی مانده برای تکمیل دانلود در کنار آن بر حسب دقیقه و ثانیه نمایش داده می شود. اگر نصب به احتمال زیاد فقط یک لحظه کوتاه طول می کشد، زمان باقی مانده نشان داده نمی شود.

بدیهی است که مدت زمانی که طول می کشد تا یک برنامه خاص دانلود شود به سرعت اینترنت کاربر و اندازه فایل برنامه بستگی دارد، به همین دلیل است که کاربران تنها زمانی که دانلود شروع شده و اتصال سرور App Store ایجاد می شود، می توانند ببینند چقدر طول می کشد. .

با این حال، به کاربران ایده دقیق‌تری نسبت به مدت زمان دانلود دایره‌ای می‌دهد، و کاربران همیشه می‌توانند با ضربه زدن روی دکمه لغو در نماد دایره‌ای، اگر زمان باقی‌مانده در نظر گرفته شود، دانلود را لغو کنند. خیلی طولانی باشد

(ممنون، هارون!)

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا