بررسی تخصصی

معاملات بازگشت به مدرسه اپل اکنون در اروپا، آسیا و خاورمیانه وجود دارد

اپل امروز به راه‌اندازی تبلیغات سالانه «بازگشت به مدرسه» ادامه داد و در بیشتر کشورهای اروپا، برخی از کشورهای آسیایی، خاورمیانه و مکزیک به مدارس مدارس بازگشت.

معاملات بازگشت به مدرسه اپل اکنون در اروپا، آسیا و خاورمیانه وجود دارد
دانشجویان و مربیان آموزش عالی در اکثر کشورها می توانند با خرید مک و آیپد منتخب، گیفت کارت اپل دریافت کنند، این همان معامله ای است که در ماه ژوئن در ایالات متحده و کانادا فعال شد، در حالی که در سایر کشورها، اپل AirPods را ارائه می دهد. در بریتانیا، کارت های هدیه با ارزش حداکثر 120 پوند در دسترس هستند، و در سایر کشورهای اروپایی، این مبلغ به 150 یورو می رسد.

دستگاه های واجد شرایط عبارتند از مک بوک ایر، مک بوک پرو، و آی مک، و همچنین آیپد پرو و ​​آی پد ایر. دستگاه‌های واجد شرایط شامل M2 MacBook Pro و M2 MacBook Air هستند که جدیدترین دستگاه‌های اپل هستند. کارت‌های هدیه با بالاترین ارزش در رایانه‌های مک در دسترس هستند، با مقادیر کمی پایین‌تر همراه با iPad.

در مکزیک، ترکیه، جمهوری چک، بلژیک، امارات متحده عربی، هنگ کنگ و چین، اپل کارت هدیه ارائه نمی کند و در عوض با خرید آی پد یا مک جدید به مشتریان EDU مجموعه ای از AirPods می دهد. در کشورهایی که ایرپادها گزینه بازگشت به مدرسه هستند، اپل ایرپادهای نسل دوم را به صورت رایگان ارائه می‌کند، اما مشتریان می‌توانند با پرداخت هزینه اضافی، ایرپادهای نسل سوم یا ایرپاد پرو را ارتقا دهند.

اپل تخفیف‌های آموزشی استاندارد خود را ارائه می‌کند و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق فروشگاه EDU در هر کشور قیمت‌های پایین‌تری را در مک‌ها و آی‌پدها دریافت کنند. دانشجویان همچنین واجد شرایط AppleCare+ با 20 درصد تخفیف هستند.

تبلیغ بازگشت به مدرسه اپل نیاز به تأیید از طریق UNIDAYS در بسیاری از کشورها دارد، با شرایط و ضوابط کامل موجود در صفحات تبلیغاتی برای وب سایت های خاص کشور اپل.

معاملات بازگشت به مدرسه برای دانش آموزان و معلمان کشورهایی مانند مکزیک، بریتانیا، ایرلند، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، دانمارک، فنلاند، نروژ، سوئد، سوئیس، بلژیک، لهستان، پرتغال، جمهوری چک، در دسترس است. هلند، ترکیه، امارات متحده عربی، هنگ کنگ و چین.

تبلیغ بازگشت به مدرسه اپل تا 20 اکتبر 2022 در اکثر کشورهای ذکر شده در بالا ادامه خواهد داشت، اما در برخی از مکان ها مانند هنگ کنگ و چین در ماه سپتامبر به پایان می رسد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا