بررسی تخصصی

اپل مدیر سابق لامبورگینی را برای کمک به طراحی خودروهای الکتریکی استخدام می کند

یکی از مدیران سابق لامبورگینی به اپل پیوست تا روی خودروی الکتریکی این شرکت که مدت ها شایعه شده بود کار کند. بلومبرگمارک گورمن.

اپل مدیر سابق لامبورگینی را برای کمک به طراحی خودروهای الکتریکی استخدام می کند

تجربه نسل بعدی CarPlay اپل در WWDC 2022 پیش نمایش شد

این گزارش اشاره می‌کند که اپل لوئیجی تارابورلی، کهنه‌کار ۲۰ ساله لامبورگینی را برای کمک به طراحی این خودرو استخدام کرده است. طبق پروفایل لینکدین تارابورلی بر مهندسی و تحقیق و توسعه دینامیک شاسی و خودرو در لامبورگینی نظارت داشت. تارابورلی در طراحی اجزای سیستم تعلیق، رینگ‌ها و لاستیک‌ها، سیستم‌های فرمان و ترمز، سیستم‌های اگزوز، سیستم‌های سوخت، فن‌آوری‌های کمک راننده و غیره به رهبری کمک کرد.

تارابورلی در پروفایل لینکدین خود نوشت: “بیش از بیست سال است که در تجارت خودرو کار می کنم و روی طراحی ماشین های شگفت انگیز کار می کنم و به طور همزمان سازمان تیمم را تطبیق داده و دوباره شکل می دهم تا به چشم انداز و ماموریت شرکت برسم.” او همچنین گفت که فناوری یکی از علایق اوست که اپل را برای او مناسب می کند.

شایعه شده است که اپل از سال 2014 روی یک وسیله نقلیه الکتریکی کار می کند. این پروژه همچنان تحت رهبری کوین لینچ، که نقش اصلی تیم اپل واچ را نیز دارد، و جان جیاناندریا، رئیس یادگیری ماشینی این شرکت، ادامه دارد.

اوایل این ماه، اطلاعاتWayne Ma گزارش داد که اهداف طراحی خودروی اپل شامل چهار صندلی رو به داخل، یک سقف منحنی که شبیه سقف یک فولکس واگن بیتل است، و یک صندوق عقب که به طور خودکار برای دسترسی آسان بالا می‌رود. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که اپل برای معافیت‌هایی از سوی اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ایالات متحده برای آزاد کردن خودروی بدون فرمان و پدال ترمز فشار آورده است.

گورمن و مینگ چی کو، تحلیلگر، هر دو ادعا کرده اند که اپل قصد دارد تولید انبوه این خودرو را تا سال 2025 آغاز کند، اما این پروژه با تغییرات متعدد رهبری و سایر چالش های فنی مواجه شده است، بنابراین بازه زمانی عرضه ممکن است به عقب رانده شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا