بررسی تخصصی

اپل رسیدن به 100 میلیون آهنگ در Apple Music را جشن می گیرد

اپل امروز رسیدن به نقطه عطف 100 میلیون آهنگ در اپل موزیک را جشن گرفت و در مورد دو حوزه ای که برای بهبود این سرویس کار می کند اظهار نظر کرد.

قهرمان 100 میلیون آهنگ Apple Music
راشل نیومن، مدیر سرمقاله جهانی اپل موزیک، امروز با انعکاس رشد موسیقی در پلتفرم‌های اپل در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

صد میلیون آهنگ

با گذشت بیست و یک سال از اختراع iTunes و اولین آی پاد اصلی، ما از 1000 آهنگ در جیب شما به 100000 برابر آهنگ Apple Music رسیده ایم. با هر معیاری رشد فوق العاده ای است. کل تاریخ، حال و آینده موسیقی در دستان شما یا فرمان صوتی است.
موسیقی بیشتر از آن چیزی است که می توانید در طول عمر یا چندین عمر به آن گوش دهید. موسیقی بیشتر از هر پلتفرم دیگری. به سادگی بزرگترین مجموعه موسیقی، در هر فرمتی، تا کنون.

صد میلیون آهنگ — این عددی است که به رشد و افزایش تصاعدی ادامه خواهد داد. اما این چیزی بیش از یک عدد است و چیزی بسیار مهم تر را نشان می دهد – تغییر تکتونیکی در تجارت ساخت و توزیع موسیقی در دو دهه گذشته.

او اضافه کرد که ظهور Apple Music به دموکراتیک شدن صنعت موسیقی به طور کلی در میان گسترش گسترده محتوا کمک کرده است:

در دهه 1960، هر سال تنها 5000 آلبوم جدید منتشر می شد. امروزه در هر کجای دنیا، در ۱۶۷ کشور و منطقه در اپل موزیک، هر هنرمندی با هر توصیفی می‌تواند آهنگی بنویسد و ضبط کند و آن را در سطح جهانی منتشر کند. هر روز بیش از 20000 خواننده و ترانه سرا آهنگ های جدیدی را به Apple Music ارائه می دهند – آهنگ هایی که کاتالوگ ما را حتی بهتر از روز قبل می کند. صد میلیون آهنگ گواه فضایی دموکراتیک تر است، جایی که هر کسی، حتی هنرمند جدیدی که از اتاق خواب خود موسیقی می سازد، می تواند موفقیت بزرگ بعدی را داشته باشد.

با نگاهی به آینده، نیومن به دو حوزه تمرکز برای بهبود موزیک اپل در آینده اشاره کرد، که با مدیریت انسانی برای هدایت الگوریتم‌های توصیه شروع می‌شود.

این فقط فرصتی نیست برای تأمل در مورد اینکه چقدر پیشرفت کرده‌ایم، بلکه لحظه‌ای برای منتظر ماندن به کارهایی است که باید انجام دهیم. در Apple Music، سرپرستی انسانی همیشه هسته اصلی همه کارهای ما بوده است، هر دو از راه هایی که می توانید ببینید، مانند لیست های پخش سرمقاله ما. و راه هایی که نمی توانید، مانند لمس انسان که الگوریتم های توصیه ما را هدایت می کند. اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما می دانیم که سرمایه گذاری در مراقبت از انسان در ایجاد بهترین ارتباط بین هنرمندان و مخاطبان کلیدی خواهد بود.

با چنین وسعت عظیمی از آهنگ ها، ما می دانیم که شما به کسی نیاز دارید تا شما را راهنمایی کند. روزگاری که در کتابخانه شما شلوغ شده بود گذشته است: اکنون این وظیفه ماست که به شما کمک کنیم موارد دلخواه جدید را کشف کنید و جواهرات فراموش شده را دوباره کشف کنید، خواه یکی از مجریان رادیویی متخصص ما باشد که مسیر شما را روشن می کند، یا یک لیست پخش دست ساز.

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که اپل موزیک به دنبال فراهم کردن زمینه بیشتری برای موسیقی بر روی این پلتفرم است، از جمله از طریق اپل موزیک امروز:

ما همچنین می دانیم که بیش از هر زمان دیگری مهم است که صدای هنرمندان را بالا ببریم و فرصت هایی را برای آنها فراهم کنیم تا داستان های خود را بگویند و موسیقی خود را در قالب زمینه ای قرار دهیم. دیگر تنها ایجاد ارتباط بین هنرمندان و طرفداران کافی نیست، بلکه ایجاد این ارتباطات عمیق تر و معنادارتر است. و تنها یکی از راه‌هایی که به ارائه زمینه کمک می‌کنیم، از طریق سری جدید Apple Music Today است، که در آن هر روز یک آهنگ جدید را انتخاب می‌کنیم و در تاریخ آن غواصی می‌کنیم، زیرا می‌دانیم که هر یک از 100 میلیون آهنگ موجود در کاتالوگ ما داستان خاص خود را دارد.

پس از افزودن صدای فضایی و صدای بدون اتلاف در سال 2021، اپل موزیک امسال به دی‌جی میکس در فضای صوتی، پخش زنده کنسرت‌ها، مرتب‌سازی لیست پخش و هنرمندان مورد علاقه، و نسخه‌های زنده و کاورهای منحصر به فرد با “Apple Music‌ Sessions” دست یافت. برنامه جدید به نام “Apple Classical” مخصوص موسیقی کلاسیک تا پایان سال 2022.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا