بررسی تخصصی

تیم کوک، مدیر عامل اپل: من واقعاً مطمئن نیستم که یک فرد متوسط ​​بتواند به شما بگوید متاورس چیست؟

تیم کوک، مدیرعامل اپل، این هفته به اروپا سفر کرده و با نشریات مختلف رسانه ای مصاحبه کرده است. واقعیت افزوده یک موضوع در حال اجرا در بحث های کوک بوده است و این موضوعی است که او در مصاحبه ای با نشریه هلندی بار دیگر به آن اشاره کرد. روشن، که بخشی از اخبار RTL.

متاورز زاکربرگ
کوک با تکرار نظرات ایتالیایی در اوایل هفته، گفت: “من فکر می کنم AR یک فناوری عمیق است که همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد.” همانطور که گفتم، ما واقعاً به گذشته نگاه می کنیم و به این فکر می کنیم که زمانی بدون AR چگونه زندگی می کردیم.

کوک ادامه داد که “آنقدر طول نخواهد کشید” تا در جهانی زندگی کنیم که در آن تعجب می کنیم که چگونه بدون واقعیت افزوده عمل کرده ایم. کوک گفت که واقعیت مجازی نیز به دلیل فراگیر بودن کاربردهای خود را دارد، اما جایگزینی برای زندگی واقعی نیست.

“این چیزی است که شما واقعاً می توانید در آن غوطه ور شوید. و می توان از آن به روشی خوب استفاده کرد. اما من فکر نمی کنم که شما بخواهید تمام زندگی خود را به این ترتیب زندگی کنید. VR برای دوره های زمانی مشخص است، اما راهی برای برقراری ارتباط خوب نیست. بنابراین من مخالف آن نیستم، اما من اینگونه به آن نگاه می کنم.”

کوک در مورد “metaverse” فیسبوک گفت که درک مردم از یک محصول مهم است. او افزود: “من واقعا مطمئن نیستم که یک فرد معمولی بتواند به شما بگوید متاورژن چیست.” متاورس کلمه ای است که قبل از فیس بوک پیش از فیس بوک است و برای اولین بار در رمان علمی-تخیلی “برخورد برف” استفاده شد، اما فیس بوک آن را پذیرفت و تا جایی پیش رفت که نام شرکت را به “متا” تغییر داد. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، گفته است که این شرکت متعهد به توسعه یک “متاورس” است که یک واقعیت دیجیتال آینده است.

اپل سخت در حال کار روی هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خود است که انتظار می رود در سال 2023 عرضه شود و به دنبال آن “عینک اپل” AR که می تواند در سال 2024 عرضه شود، اما کوک به وضوح اعلام کرده است که اپل نمی خواهد مردم را از این هدست باز دارد. واقعیت واقعی

همانطور که اغلب انجام می دهد، کوک همچنین در مورد اهمیت برنامه نویسی به عنوان یک زبان جهانی صحبت کرد و موضوعاتی مانند تغییرات آب و هوایی، بازیافت و سیاست را لمس کرد. مصاحبه کامل کوک را می توانید در Bright با استفاده از Google translate برای کسانی که هلندی صحبت نمی کنند بخوانید.

کوک این هفته همچنین زمانی را در لندن گذراند و از AFC ریچموند، خانه «تد لسو»، ایتالیا که در آن مدرک افتخاری در زمینه نوآوری و مدیریت بین‌المللی دریافت کرد، و آلمان، جایی که جشنواره اکتبر را جشن گرفت و با توسعه‌دهندگان ملاقات کرد، گذراند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا