بررسی تخصصی

اپل در سال 2024 با میکرو ال ای دی برای اپل واچ اولترا نمایشگرهای سفارشی تولید می کند

طبق گزارش ها، اپل قصد دارد از سال 2024 از نمایشگرهای سفارشی استفاده کند که در داخل برای دستگاه های تلفن همراه مانند آیفون و اپل واچ طراحی می کند. بلومبرگ. تغییر به سمت نمایشگرهای خود به اپل این امکان را می دهد که کمتر به شرکای نمایشگر مانند سامسونگ و ال جی اعتماد کند.


انتقال اپل با اپل واچ اولترا رده بالا در پایان سال 2024 آغاز می شود و این دستگاه قرار است از فناوری نمایشگر میکرو ال ای دی استفاده کند. پس از معرفی نمایشگرهای microLED در اپل واچ، اپل آنها را به آیفون و سایر دستگاه‌ها گسترش خواهد داد. این نمایشگرها احتمالا توسط یک تامین کننده خارجی ساخته می شوند، اما توسط اپل طراحی شده اند.

مطابق با بلومبرگ، اپل در حال انجام “تلاش گسترده” برای ساخت قطعات بیشتر خود برای آیفون، آیپد و مک است تا نیازی به همکاری با بسیاری از تامین کنندگان قطعات شخص ثالث نداشته باشد. اپل اکنون در حال ایجاد تراشه‌های سری A و سری M خود برای آیفون، آی‌پد و مک است و همچنین در حال کار بر روی تراشه‌های مودم و سایر تراشه‌های بی‌سیم است که به او اجازه می‌دهد به روابط خود با تامین‌کنندگانی مانند کوالکام و برادکام پایان دهد.

اپل در حال آزمایش نمایشگرهای microLED برای اپل واچ است و این فناوری رنگ‌های روشن‌تر و زنده‌تر را همراه با زوایای دید بهبود یافته به ارمغان می‌آورد. بلومبرگ می گوید که نمایشگرها “محتوا را طوری جلوه می دهند که در بالای شیشه نقاشی شده است.”

این شرکت در ابتدا قصد داشت در اوایل سال 2020 با نمایشگرهای microLED تعویض کند، اما چالش‌های فنی برای غلبه بر آن وجود داشت. اپل همچنین قصد داشت از microLED برای نمایشگرهای بزرگتر استفاده کند، اما به دلایل هزینه، تصمیم گرفت ابتدا روی اپل واچ تمرکز کند. اپل چندین میلیارد دلار برای توسعه فناوری نمایشگر هزینه کرده است و گفته می‌شود که این انتقال یکی از حیاتی‌ترین پروژه‌های اپل است.

باگ macOS Ventura اعلان‌های دائمی «اقلام پس‌زمینه اضافه شده» را هنگام ورود به سیستم می‌دهد، در اینجا یک رفع احتمالی وجود دارد
>

بلومبرگ هشدار می دهد که تاریخ هدف 2024 ممکن است به طور بالقوه به سال 2025 کاهش یابد، یا اگر مشکلات تولید ادامه یابد، ممکن است عرضه محدودی از دستگاه های جدید برای شروع عرضه شود. اپل واچ در سال 2023 به روز خواهد شد، اما با چند ویژگی جدید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا