بررسی تخصصی

گزارش: اپل به بررسی قابلیت‌های سلامت Vision Pro ادامه می‌دهد

اپل استفاده از هدست Vision Pro خود را برای تشخیص و درمان مشکلات سلامت روان، از جمله دیگر قابلیت‌های نظارت بر سلامت، مورد بررسی قرار داده است. اطلاعاتوین ما گزارش می دهد.

گزارش: اپل به بررسی قابلیت‌های سلامت Vision Pro ادامه می‌دهد
Ma با استناد به منابعی با آگاهی مستقیم از این موضوع توضیح می‌دهد که اپل با استفاده از Vision Pro برای ردیابی حالات چهره کاربر برای تشخیص افسردگی، اضطراب، استرس، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و سایر مشکلات سلامت روان آزمایش کرده است. به طور خاص، ردیابی چشم، گشاد شدن مردمک، و دوربین‌های خارجی می‌توانند «تأثیر» یک فرد را اندازه‌گیری کنند، یک اصطلاح روان‌شناختی که به نحوه بیان احساسات یک فرد اشاره دارد.

به اصطلاح “عاطفه مسطح” که در غیر این صورت به عنوان یک حالت چهره بدون احساس شناخته می شود، می تواند نشانه ای از مشکلات خاص سلامت روان باشد. پس از تشخیص چنین مشکلی، ویژن پرو تصاویر مربوطه را نمایش می‌دهد و صداهایی پخش می‌کند که می‌تواند وضعیت ذهنی کاربر را بهبود بخشد. هدست های واقعیت مجازی قبلاً توسط محققان برای تشخیص و درمان فوبیا و PTSD با قرار دادن ایمن بیماران در معرض ترس هایشان استفاده شده است.

اپل همچنین در مورد استفاده از دوربین‌های ردیاب چشم مادون قرمز Vision Pro برای تشخیص تورم در رگ‌های خونی چشم برای تشخیص علائم اولیه نارسایی قلبی بحث کرده است. این شرکت با استفاده از این هدست برای تشخیص تغییرات وزن و ارزیابی حرکت کاربر در طول زمان، از این داده‌ها برای غربالگری مشکلات سلامتی مانند بیماری پارکینسون استفاده کرد، اما زمانی که اپل تمام قابلیت‌های ردیابی بدن را از Vision حذف کرد، این ویژگی شکست بزرگی داشت. حرفه ای به دلیل عدم اطمینان

ویژگی‌هایی که ادعا می‌کنند مشکلات سلامتی را تشخیص می‌دهند یا درمان می‌کنند، باید قبل از انتشار عمومی، تحت بررسی‌های بالینی قرار بگیرند و تأییدیه‌های تنظیم‌کننده سلامت را دریافت کنند، اما برخی از کارمندان اپل ظاهراً نگران مسئولیت قانونی ادعاهای مرتبط با سلامتی هستند که می‌تواند محدود کند. دامنه ویژگی ها گفته می شود که سایر کارمندان نسبت به اینکه ویژن پرو به اندازه سایر روش های درمانی مانند دارو موثر باشد، تردید دارند.

گفته می شود که تیم ها و افراد مهم در داخل اپل به طور گسترده درباره ویژگی های سلامت، تناسب اندام و تناسب اندام ویژن پرو، از جمله مایک راکول، رئیس گروه محصولات ویژن اپل، بحث و بررسی کرده اند. طبق گزارش ها، این شرکت کارشناسان بهداشتی را برای بررسی ویژگی های دستگاه استخدام کرده است. اطلاعات نمی‌توانست بفهمد که آیا ویژگی‌های سلامت روان در نسل اول هدست ویژن پرو وارد می‌شود یا برای مدل‌های آینده رزرو می‌شود. این منابع افزودند که چنین ویژگی هایی ممکن است هرگز راه اندازی نشوند، اما این شرکت همچنان به فکر استفاده های مرتبط با سلامتی برای این هدست است.

ما اضافه کرد که اپل همچنین قابلیت‌های تشخیص سلامت روان دستگاه‌های دیگری مانند آیفون، با استفاده از دوربین جلو برای ردیابی خلق و خوی کاربر، و همچنین نظارت بر استفاده از برنامه و کلمات تایپ شده برای تشخیص علائم اولیه بیماری آلزایمر را بررسی کرده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا