بررسی تخصصی

گزارش: هدست واقعیت ترکیبی اپل با قابلیت اسکن عنبیه برای احراز هویت و پرداخت

هدست واقعیت مختلط اپل دارای اسکن عنبیه برای احراز هویت پرداخت ها و ورود به حساب ها خواهد بود و خود را از هدست جدید Quest Pro متا متمایز می کند. اطلاعات.

دو نفر که ظاهراً به توسعه هدست اپل کمک کرده‌اند، با تشریح یک گزارش پرداختی، گفتند: اطلاعات که کاربران می توانند عنبیه خود را اسکن کنند تا به سرعت وارد حساب های خود شوند و مانند Face ID و Touch ID پرداخت کنند. همچنین گفته می‌شود که این عملکرد استفاده از یک هدست را برای چندین نفر آسان‌تر می‌کند و دستگاه را از Quest Pro که فاقد چنین ویژگی است، متمایز می‌کند.

برای فعال کردن اسکن عنبیه، دوربین‌های داخلی مکان‌هایی را که کاربران به آن نگاه می‌کنند ردیابی می‌کنند. ردیابی چشم همچنین به اپل اجازه می دهد تا وفاداری گرافیکی در دید محیطی کاربر را کاهش دهد و در نتیجه میزان قدرت پردازش مورد نیاز برای گرافیک هدست را کاهش دهد. خرید استارت آپ آلمانی SensoMotoric Instruments توسط اپل در سال 2017 ظاهرا به آن اجازه ساخت این فناوری را داد.

این گزارش شایعه ای را تکرار می کند که هدست اپل دارای 14 دوربین است، در مقایسه با هدست Quest Pro که تنها 10 دوربین است، که برای ثبت حرکات بدن برای نمایش دقیق حرکات دنیای واقعی در آواتارهای دیجیتال طراحی شده است. دو دوربین رو به پایین ظاهراً پاهای کاربر را می گیرند و ویژگی دیگری را ارائه می دهند که Quest Pro ندارد.

گفته می شود این هدست شبیه “یک جفت عینک اسکی” است و ظاهری متفاوت از Quest Pro دارد. ظاهراً طراحی اپل به شدت به پارچه‌های مشبک، آلومینیوم و شیشه پاسخ می‌دهد و دوربین‌های رو به بیرون را بهتر از Quest Pro پنهان می‌کند. همچنین گفته می شود که این دستگاه باریک تر و سبک تر از Quest Pro است که 722 گرم وزن دارد.

ظاهراً هدست اپل دارای یک ویژگی برای کسانی است که عینک می‌زنند، که به آنها اجازه می‌دهد به صورت مغناطیسی روی لنزهای نسخه‌ای بسته شوند.

در قسمت بیرونی هدست، یک صفحه نمایش رو به بیرون به افراد دیگر امکان می دهد حالات صورت کاربر را ببینند. علیرغم نگرانی‌ها در مورد نحوه استفاده از عمر باتری اضافی نمایشگر، گزارش شده است که می‌تواند با نرخ تازه‌سازی پایین برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی، مشابه نمایشگرهای همیشه روشن اپل واچ و آیفون، کار کند.

اطلاعات هشدار داد که برخی از ویژگی های برنامه ریزی شده قبلی ممکن است وارد نسخه نهایی دستگاه نشوند.

موارد بیشتر برای دنبال کردن…

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا