بررسی تخصصی

هدست واقعیت مختلط اپل بار دیگر به نمایشگرهای داخلی Micro-OLED و نمایشگر خارجی نشانگر استاندارد OLED مجهز خواهد شد.

هدست واقعیت مختلط اپل که مدت ها شایعه شده بود دارای نمایشگرهای داخلی و خارجی مجزا خواهد بود که از فناوری های مختلف نمایشگر استفاده می کنند. الک.

همانطور که در گزارش اصلی به زبان کره ای گفته شد، نسل اول هدست واقعیت مختلط اپل دارای یک OLED روی سیلیکون (OLEDoS) که با نام میکرو OLED نیز شناخته می شود، نمایشگر عرضه شده توسط سونی و نمایشگر استاندارد OLED خارجی “نشانگر” ارائه شده توسط ال جی خواهد بود. نمایش دادن. به نظر می رسد نسخه انگلیسی گزارش به اشتباه ترجمه شده است تا بیان کند که فناوری میکرو OLED ال جی به جای OLED استاندارد در هدست نسل اول استفاده خواهد شد.

در ماه ژانویه، راس یانگ، تحلیلگر صفحه نمایش اولین بار ادعا کرد که هدست اپل دارای نمایشگر بیرونی خواهد بود. از آن زمان، شایعات در مورد زنجیره تامین صفحه نمایش اپل برای اولین هدست آن با پیش بینی یانگ ادغام شد.

Micro OLED علیرغم اندازه کوچکش می تواند وضوح فوق العاده بالایی ارائه دهد که آن را برای برنامه های واقعیت مجازی ایده آل می کند. فناوری صفحه نمایش پیشرفته تر در قسمت بیرونی هدست مورد نیاز نیست زیرا انتظار می رود که به سادگی به عنوان نمایشگر نشانگر عمل کند، به این معنی که فناوری OLED معمولی کافی است.

در این گزارش مجدداً تاکید شده است که برای نسل دوم هدست اپل، ال‌جی امیدوار است علاوه بر نمایشگر بیرونی، نمایشگر اصلی میکرو OLED را نیز عرضه کند، به طوری که این شرکت اکنون در حال توسعه فناوری OLEDOS خود با تجهیزات Sunic System است. ال جی به طور موثر امیدوار است که سفارشات اصلی نمایشگر میکرو OLED اپل را از سونی بگیرد. همچنین گفته می شود که این به نفع اپل است زیرا سونی به طور غیرمستقیم با هدست های اپل با هدست های پلی استیشن VR خود رقابت خواهد کرد.

اواخر سال گذشته، مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل، گفت که اپل در حال کار بر روی نسخه نسل دوم هدست خود است و هدف آن ارائه طراحی سبک تر، سیستم باتری بهبود یافته و عملکرد بهتر به لطف پردازنده سریعتر است. Kuo گفت که برنامه حمل و نقل نسل دوم هدست در نیمه دوم سال 2024، حدود دو سال پس از شایعه شروع تولید انبوه مدل نسل اول است.

Kuo معتقد است که نسل اول هدست اپل در یک رویداد در ژانویه 2023 رونمایی خواهد شد. شایعه شده است که این هدست دارای طراحی سبک وزن، دو نمایشگر میکرو OLED 4K، 15 ماژول نوری، دو پردازنده اصلی، اتصال Wi-Fi 6E است. ، ردیابی چشم، ردیابی اشیا و کنترل های اشاره دست و موارد دیگر. قیمت تقریبی این دستگاه هنوز مشخص نیست، اما برخی گزارش‌ها نشان می‌دهند که قیمت آن حدود 3000 دلار است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا