بررسی تخصصی

گزارش صنعت نشان می دهد که اپل در اواخر امسال آیپد مینی 7 را عرضه می کند

بر اساس گزارش جدید اپل ممکن است در حال آماده شدن برای عرضه نسل هفتم آی‌پد مینی تا قبل از پایان سال باشد. دیجی تایمز.

آی پد مینی آبی
در مقاله ای که در مورد رکود تقاضای جهانی تبلت در نیمه دوم سال 2023 بحث می کند، این فروشگاه مستقر در تایوان پیش بینی می کند که سهم اپل از بازار به دلیل سفارشات یک آیپد “کوچک” در سه ماهه چهارم افزایش یابد. از گزارش (به پررنگ مراجعه کنید):

در سه ماهه دوم، محموله‌های آی‌پد نسبت به تبلت‌های غیرآی‌پد به‌طور متوالی کاهش پیدا کرد و در نتیجه سهم مجموع فروش آی‌پدها دو فصل متوالی کاهش یافت. با این حال، به دلیل نیازهای اپل برای تکمیل موجودی در سه ماهه سوم، سهم به تدریج در نیمه دوم افزایش خواهد یافت. سفارشات یک آیپد کوچک جدید در سه ماهه چهارم، ارقام نشان می دهد.

دیجی تایمز اطلاعات خود را از تامین کنندگانی که قطعات آیفون و سایر محصولات اپل را تولید می کنند به دست می آورد. منابع آن اغلب اطلاعات قابل اعتمادی را ارائه می دهند، اما این سایت سابقه متفاوتی در تفسیر آن اطلاعات و رمزگشایی دقیق برنامه های اپل دارد. اغلب بهتر است اطلاعات سایت را با شک و تردید مشاهده کنید تا زمانی که این اطلاعات توسط منابع اضافی تایید شود، به خصوص وقتی صحبت از شایعات می شود.

که گفت بلومبرگمارک گورمن اوایل سال جاری گزارش داد که به‌روزرسانی آی‌پد مینی با «برآمدگی مشخصات» جزئی دور از ذهن نیست. ماه گذشته، افشاکننده معروف به «ShrimpApplePro» همچنین پیشنهاد کرد که نسل هفتم آی‌پد مینی در اپل در حال ساخت است و گفت که آنها شواهدی را دیده‌اند که نشان می‌دهد حداقل یک مدل جدید آی‌پد امسال عرضه می‌شود.

با این حال، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل در ژانویه گفت که او معتقد است که نسل هفتم آی‌پد مینی به احتمال زیاد در سه‌ماهه اول سال 2024 تولید انبوه خواهد شد و کو اخیراً گفت که انتظار ندارد مدل‌های آی‌پد جدیدی در سال جاری عرضه شود.

اگر قبل از تعطیلات اتفاقی بیفتد، ارتقاء تراشه ممکن است محتمل‌ترین ویژگی آی‌پد مینی جدید باشد. نسل ششم آیپد مینی در حال حاضر دارای تراشه A15 Bionic است، در حالی که آیفون 15 و آیفون 15 پرو جدید به ترتیب از تراشه A16 و A17 Pro استفاده می کنند. یک برآمدگی جزئی در مشخصات نیز می تواند شامل ارتقاء دوربین های جلو و عقب باشد که به طور بالقوه ویژگی هایی مانند Photonic Engine را برای اولین بار به iPad می آورد.

جدیدترین مدل‌های آی‌پد پرو برای اولین بار ارتقاهای اتصالی مانند Wi-Fi 6E و بلوتوث 5.3 را برای iPad به ارمغان آوردند، بنابراین به نظر می‌رسد که این قابلیت‌ها در به‌روزرسانی بعدی به iPad mini نیز راه پیدا کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا