بررسی تخصصی

اپل پیشنهاد بازگشت به مدرسه 2023 را برای دانش آموزان راه اندازی کرد: کارت هدیه تا 150 دلار با مک یا آی پد

اپل این هفته تبلیغات سالانه بازگشت به مدرسه را برای دانشجویان آمریکایی راه اندازی کرد. تبلیغات امسال یک کارت هدیه رایگان اپل با خرید مک یا آی پد واجد شرایط ارائه می دهد. اپل همچنین به دانشجویان 20 درصد تخفیف در برنامه های AppleCare+ ارائه می دهد.

ویژگی اپل بازگشت به مدرسه 2022
اپل یک کارت هدیه 150 دلاری با هر مک بوک ایر، مک بوک پرو یا آی مک جدید و یک کارت هدیه 100 دلاری با خرید هر iPad Pro، iPad Air یا Mac mini جدید ارائه می دهد. کارت هدیه را می توان برای خرید محصولات و لوازم جانبی اپل، برنامه های App Store، اشتراک در سرویس هایی مانند Apple Music، ذخیره سازی iCloud+ و موارد دیگر استفاده کرد.

طبق شرایط و ضوابط اپل، این تبلیغات تا دوشنبه، 2 اکتبر در ایالات متحده ادامه دارد. کارت هدیه رایگان علاوه بر تخفیف‌های آموزشی استاندارد اپل در حدود 5 تا 10 درصد تخفیف برای اکثر مک‌ها و آی‌پدها است.

این پیشنهاد از طریق فروشگاه آموزش آنلاین اپل و در مکان‌های فروشگاه اپل برای دانشجویانی که در یک مؤسسه آموزش عالی شرکت می‌کنند یا پذیرفته می‌شوند، اساتید و کارکنان مؤسسات آموزش عالی، والدینی که از طرف یک دانش‌آموز واجد شرایط خرید می‌کنند، کارمندان K-12 در دسترس است. مؤسسه، و دیگران را انتخاب کنید.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا