بررسی تخصصی

اپل شروع به نمایش تبلیغات بیشتر در اپ استور کرد

همانطور که انتظار می رفت، اپل امروز اعلام کرد که تبلیغات جدید اکنون در اپ استور در دسترس است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های خود را در نقاط بیشتری تبلیغ کنند.

تبلیغات فروشگاه App
از امروز، توسعه‌دهندگان اکنون می‌توانند برنامه‌های خود را در برگه اصلی امروز اپ استور و در بخش «شما هم دوست داشته باشید» در پایین فهرست‌های برنامه‌های فردی در همه کشورها به جز چین، تبلیغ کنند. تبلیغات در حال حاضر در این مکان ها ظاهر می شوند و طبق معمول، تبلیغات دارای پس زمینه آبی و نماد “آگهی” هستند تا بتوان آنها را شناسایی کرد.

در اعلامیه اپل آمده است: «با برگه‌های Today جدید و قرار دادن آگهی‌های صفحه محصول، می‌توانید در لحظه‌های بیشتری برنامه خود را در اپ استور کشف کنید – زمانی که مشتریان برای اولین بار می‌رسند، چیزی خاص را جستجو می‌کنند و برنامه‌ها را برای دانلود مرور می‌کنند».

این اولین باری است که توسعه‌دهندگان می‌توانند تبلیغات را در تب Today اجرا کنند، که تا کنون فقط محتوای انتخاب شده از اعضای تحریریه اپ استور را بدون قرار دادن پولی نمایش می‌دهد. و با بخش “شما ممکن است دوست داشته باشید”، توسعه دهندگان اکنون می توانند برنامه های خود را در پایین صفحات سایر برنامه ها تبلیغ کنند.

در یک توییتفلوریان مولر، کارشناس حقوقی، استدلال کرد که تبلیغات “شما هم دوست داشته باشید” “یکی دیگر از ابزارهای افزایش نرخ موثر مالیات برنامه است که توسعه دهندگان را مجبور می کند تبلیغات را در صفحات برنامه خود خریداری کنند تا از اینکه دیگران مشتریان را از آنجا دور کنند.”

تبلیغات App Store قبلاً به نتایج جستجو بر اساس کلمات کلیدی و بخش “پیشنهاد شده” در برگه جستجو محدود می شد. با تبلیغات در برگه Today و بخش “شما ممکن است دوست داشته باشید”، اپ استور اکنون چهار گزینه تبلیغاتی را در مجموع ارائه می دهد. اپل برای اولین بار در ماه ژوئیه اعلام کرد که برنامه های خود را برای گسترش تبلیغات فروشگاه App خود دارد.

در ماه آگوست، بلومبرگمارک گورمن گفت که اپل می‌خواهد درآمد فعلی تبلیغات خود را تقریباً سه برابر کند و در آینده به حداقل 10 میلیارد دلار در سال برساند. گورمن گفت که تبلیغات نتایج جستجوی مبتنی بر کلمه کلیدی از سال آینده به اپلیکیشن Apple Maps می آیند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا