بررسی تخصصی

قاب هوشمند AirPods Max بازطراحی شده به طور بالقوه در پتنت اپل معرفی شد

به اپل حق اختراعی اعطا شده است که می تواند به یک جهت طراحی جدید برای Smart Case بحث برانگیز که با AirPods Max اپل ارائه می شود اشاره کند (از طریق به طور رسمی اپل).

ویدیوی کیس هوشمند airpods max
هنگامی که اپل سال گذشته از هدفون های رده بالای AirPods Max خود با قیمت 549 دلار رونمایی کرد، کیس هوشمند گنجانده شده در مقایسه با قاب های سخت سنتی که همراه با هدفون های ممتاز دیگر عرضه می شوند، به دلیل ظاهر عجیب و غریب و محافظت کلی ضعیف آن، گفتگوهای آنلاین زیادی را برانگیخت.

کیس پرآشوب اپل، انبوهی از میم ها را به وجود آورد که به طرز بی احترامی آن را با انواع چیزها، از کیف های دستی گرفته تا لباس های زیر زنانه، و حتی اعضای بدن مقایسه کرده اند. استقبال متفاوت بسیاری را به این فکر واداشته است که آیا اپل در مدل‌های آینده در طراحی خود تجدید نظر خواهد کرد یا خیر، و یک پتنت جدید ممکن است ایده‌ای احتمالی از اینکه اپل می‌تواند کارها را به کجا برساند، ارائه دهد.

این پتنت که در ژوئن 2017 توسط اپل ثبت شد و امروز توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده تأیید شد، پیاده‌سازی‌های مختلف «محفظه‌هایی با بسته‌ها و گیره‌های مغناطیسی انعطاف‌پذیر» را خلاصه می‌کند، اما تصاویر «صرفاً گویا» همراه، خواننده را در مورد ویژگی‌های خاص آن تردید کمی ایجاد می‌کند. موردی که اپل در نظر دارد.

ثبت اختراع قاب 1 هدفون


در مثال خود برای یک قاب هدفون، پتنت یک محفظه دو قسمتی با پوشش کامل را توصیف می کند که از طریق یک جفت “نوار جفت گیری” مغناطیسی که در امتداد درز قرار دارند و یک گیره مغناطیسی در بالا باز و بسته می شود. در همین حال، در داخل، یک جداکننده یک جفت هدفون را تقسیم می کند، در حالی که یک هدبند روی جداکننده دیده می شود.

این تصاویر یک نمای بالا و کناری از قاب هدفون را به همراه نمای پرسپکتیو ارائه می‌کنند و همه آنها در مقایسه با طراحی یک تکه تا شده فعلی، طراحی بسیار سنتی‌تری به نظر می‌رسند، که باعث شد برخی از منتقدان احساس کنند که اپل از در پیگیری مد نمادین، عملکرد را اولویت بندی کرد.

ثبت اختراع قاب 2 هدفون


مانند تمام پتنت‌ها، این مورد نیز ممکن است به نتیجه نرسد، اما ممکن است اپل در حال برنامه‌ریزی نسخه جدیدی از AirPods Max برای این شرکت باشد که شامل ویژگی‌هایی باشد که طبق گزارش‌ها مجبور شد به دلیل چالش‌های توسعه و مشکلات تولید آن‌ها را کنار بگذارد.

شایعات اولیه حاکی از آن بود که این هدفون دارای هدبندهای قابل تعویض، پد لمسی برای کنترل‌ها و بدون جهت چپ و راست خاص است، اما این ویژگی‌ها به محصول نهایی راه پیدا نکردند.

این امکان وجود دارد که نسخه‌ای از AirPods Max دارای عملکردی باشد که در اولین نسخه راه‌اندازی حذف شده بود، اما تنها چیزی که تاکنون می‌دانیم این است که گزینه‌های رنگی اضافی برای راه‌اندازی آینده در دست کار هستند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا