بررسی تخصصی

طبق گزارش‌ها، اپل در حال برنامه‌ریزی خدمات پرداخت و تغذیه جدید در کنار بهبودهای فیتنس + است

اپل در حال برنامه‌ریزی برای ارائه چندین بهبود برای Apple Fitness+ و Apple Pay در سال جاری است و بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ارائه یک سرویس مواد غذایی کاملاً جدید که با برنامه Health یکپارچه می‌شود را بررسی کرده است. بلومبرگمارک گورمن.

طبق گزارش‌ها، اپل در حال برنامه‌ریزی خدمات پرداخت و تغذیه جدید در کنار بهبودهای فیتنس + است
در آخرین ویرایش او روشن کردن در خبرنامه، گورمن انتظارات خود را برای خدمات جدید اپل در سال جاری تشریح کرد. ظاهراً دو سرویس اپل مرتبط با امور مالی در حال توسعه هستند، از جمله یک برنامه اشتراک سخت‌افزار و یک سرویس «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید» برای تراکنش‌های Apple Pay، که به مشتریان اجازه می‌دهد تا برای خریدهای Apple Pay به صورت اقساطی در طول زمان پرداخت کنند و با خدمات موجود رقابت کنند. کلارنا.

ماه گذشته، گورمن توضیح داد که برنامه اشتراک سخت افزاری به مشتریان این امکان را می دهد که ماهانه هزینه ای بپردازند و در طول مدت اشتراک به iPhone، iPad یا Mac دسترسی داشته باشند. گفته می‌شود که اپل قصد دارد فرآیند خرید آیفون یا آی‌پد را با خرید فضای ذخیره‌سازی iCloud یا پرداخت هزینه اشتراک اپل موزیک «همتراز» کند و مشتریان بتوانند با Apple ID و حساب App Store خود در سخت‌افزار مشترک شوند.

شایعه شده است که این سرویس «بزرگترین فشار تا کنون» اپل برای فروش مکرر است، و در حالی که ماه‌ها روی اشتراک‌های سخت‌افزاری کار می‌کرد، ظاهراً برای تمرکز بر روی سرویس «اکنون بخر، بعدا پرداخت کن» به عقب رانده شد. گورمن ادعا می کند که اپل در تلاش است تا اشتراک های سخت افزاری را تا پایان سال 2022 اجرا کند، اما به طور بالقوه ممکن است تا سال 2023 به تعویق بیفتد یا به طور کامل لغو شود.

علاوه بر این، طبق گزارش‌ها، اپل در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن انواع تمرینات جدید به Apple Fitness+ با iOS 16 در اواخر سال جاری است. علاوه بر این، گفته می‌شود که اپل ارائه یک «سرویس مشابه Instacart که با داده‌های تغذیه در برنامه Health یکپارچه می‌شود» را بررسی کرده است. گورمن خاطرنشان کرد که اجرای این سرویس به طور بالقوه پیچیده و “با حاشیه نسبتا کم” به نظر می رسد. او اضافه کرد که امیدوار است امسال به‌روزرسانی‌های قابل توجهی در Apple TV+ انجام شود.

گسترش دامنه خدمات اپل موضوع حدس و گمان برخی از تحلیلگران بوده است، به طوری که Loup Ventures پیشنهاد می کند که اپل می تواند «پادکست+»، «سهام+»، «ایمیل+» و «سلامت+» را در آینده ارائه دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا