بررسی تخصصی

اپل پیش‌نمایش قابلیت‌های تشخیص درب جدید، آینه‌کاری اپل واچ و قابلیت‌های دسترسی به شرح زنده

اپل امروز طیف وسیعی از ویژگی‌های دسترسی جدید را پیش‌نمایش کرد، از جمله تشخیص در، Apple Watch Mirroring، Live Captions و غیره.

اپل پیش‌نمایش قابلیت‌های تشخیص درب جدید، آینه‌کاری اپل واچ و قابلیت‌های دسترسی به شرح زنده
تشخیص در به افرادی که نابینا هستند یا کم بینا هستند این امکان را می‌دهد تا از iPhone یا iPad خود برای یافتن درب هنگام رسیدن به مقصد جدید استفاده کنند، بفهمند چقدر از آن فاصله دارند و ویژگی‌های در را توصیف کنند، از جمله نحوه باز کردن آن و هر علامت یا نماد نزدیک این ویژگی بخشی از “حالت تشخیص” جدید در ذره بین، در کنار تشخیص افراد و توضیحات تصویر خواهد بود. Door Detection فقط در iPhone و iPad با اسکنر LiDAR در دسترس خواهد بود.

کاربران دارای ناتوانی جسمی که ممکن است به کنترل صوتی و کنترل سوئیچ متکی باشند، می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های کمکی مانند کنترل صوتی و کنترل سوئیچ، به طور کامل Apple Watch Series 6 و Apple Watch Series 7 خود را از طریق ‌آیفون خود با Apple Watch Mirroring از طریق AirPlay کنترل کنند. ورودی هایی مانند دستورات صوتی، عملکردهای صوتی، ردیابی سر و موارد دیگر.

اقدامات سریع جدید در اپل واچ به کاربران این امکان را می دهد که از یک حرکت دوگانه برای پاسخ دادن یا پایان دادن به تماس تلفنی، رد کردن اعلان، گرفتن عکس، پخش یا توقف رسانه در برنامه Now Playing و شروع، توقف یا از سرگیری استفاده کنند. یک تمرین

کاربران ناشنوا و افراد کم شنوا می‌توانند زیرنویس‌های زنده را در iPhone، ‌iPad و Mac دنبال کنند و راهی را برای کاربران فراهم می‌کند تا هر محتوای صوتی را راحت‌تر دنبال کنند، مانند هنگام تماس تلفنی یا هنگام تماشای محتوای ویدیویی. کاربران می‌توانند اندازه فونت را تنظیم کنند، زیرنویس‌های زنده را برای همه شرکت‌کنندگان در تماس گروهی FaceTime ببینند، و پاسخ‌هایی را که با صدای بلند گفته می‌شوند را تایپ کنند. English Live Captions به صورت بتا در آیفون 11 به بعد، مدل‌های iPad با A12 Bionic و نسخه‌های جدیدتر و مک‌های دارای سیلیکون اپل اواخر امسال در دسترس خواهند بود.

اپل پشتیبانی از VoiceOver، صفحه‌خوان خود را برای کاربران نابینا و کم بینا، با 20 زبان و زبان جدید، از جمله بنگالی، بلغاری، کاتالان، اوکراینی و ویتنامی گسترش خواهد داد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از میان ده‌ها صدای بهینه‌سازی شده جدید در زبان‌ها و ابزار جدید Text Checker برای یافتن مشکلات قالب‌بندی در متن انتخاب کنند.

همچنین تشخیص صدا برای زنگ‌ها و لوازم خانگی منحصربه‌فرد، زمان پاسخ‌دهی قابل تنظیم برای سیری، تم‌های جدید و گزینه‌های سفارشی‌سازی در Apple Books، و بازخورد صوتی و لمسی برای کاربران VoiceOver در Apple Maps وجود خواهد داشت تا نقطه شروع مسیرهای پیاده‌روی را پیدا کنند.

ویژگی های دسترسی جدید اواخر امسال از طریق به روز رسانی نرم افزار منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر، به بیانیه مطبوعاتی کامل اپل مراجعه کنید.

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل همچنین اعلام کرد که قصد دارد SignTime را در 19 مه در کانادا راه اندازی کند تا از مشتریان با مترجمان زبان اشاره آمریکایی (ASL) پشتیبانی کند، جلسات زنده را در فروشگاه های اپل و پست های رسانه های اجتماعی راه اندازی کند تا به کاربران کمک کند ویژگی های دسترسی را کشف کنند، میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ، برجسته کردن ویژگی‌های دسترس‌پذیری در Apple Fitness+ مانند نکات صوتی، انتشار راهنمای پارک دسترسی برای همه در Apple Maps، و پرچم‌گذاری محتوای متمرکز بر دسترسی در App Store، Apple Books، برنامه تلویزیون، و اپل موزیک

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا