بررسی تخصصی

معاون تدارکات اپل پس از اظهار نظر مبتذل TikTok شرکت را ترک می کند

تونی بلوینز، معاون تدارکات اپل، قرار است پس از اظهار نظر رکیک در مورد حرفه خود در ویدیوی اخیر TikTok شرکت را ترک کند. بلومبرگ.

ماشین تونی بلوینز
Blevins در ویدیویی توسط خالق TikTok، دانیل مک، حضور داشت که در حال انجام یک سریال در مورد مشاغل افرادی بود که با ماشین های گران قیمت مشاهده می کرد. مک لارن پس از دیدن بلوینز در یک مرسدس بنز SLR مک لارن گران قیمت، از بلوینز پرسید که او برای امرار معاش چه کار می کند و بلوینز پاسخ زننده ای داشت. از جانب بلومبرگ:

وقتی از بلوینز پرسیده شد که او برای امرار معاش چه کار می کند، گفت: “من ماشین های ثروتمند دارم، گلف بازی می کنم و با زنانی که سینه های بزرگ دارند محبت می کنم، اما تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مهم را انجام می دهم.” او همچنین اعلام کرد که یک “طرح دندانپزشکی جهنمی” دارد. […]

ویدیوی TikTok در یک نمایشگاه اتومبیل که Blevins ماه گذشته در Pebble Beach، کالیفرنیا در آن شرکت کرد، گرفته شده است. اظهارات او در این کلیپ 25 ثانیه ای به خطی از فیلم آرتور در سال 1981 اشاره دارد، جایی که شخصیت اصلی آرتور باخ حرفه خود را توصیف می کند: “من با ماشین مسابقه می دهم، تنیس بازی می کنم و با زنان محبت می کنم، اما تعطیلات آخر هفته دارم و رئیس خودم هستم. “

Blevins در واقع یک مدیر عالی رتبه در اپل است و به عنوان معاون تدارکات اپل، وظیفه او همکاری با تامین کنندگان و شرکای اپل بود. او بخشی از تیمی بود که قراردادی را با Globalstar برای عملکرد ماهواره‌ای آیفون 14 اپل امضا کرد، و او به مذاکره تهاجمی با تامین‌کنندگان اپل برای کاهش هزینه‌های اپل شهرت دارد.

در نمایه 2020، روزنامه وال استریت گفت که بلوینز لقب “بلوییناتور” را در اپل به دلیل موضع سختش در مذاکرات به دست آورده است. گفته می‌شود که Blevins کسی بود که تامین‌کنندگان اپل را تشویق می‌کرد تا Qualcomm را از پرداخت حق امتیاز در جریان مناقشه Qualcomm v. Apple محروم کنند و تیم کوک، مدیرعامل اپل شخصاً از او برای مدیریت مذاکرات برای پردیس Apple Park استفاده کرد.

اپل پس از اطلاع از ویدیوی TikTok یک تحقیق داخلی انجام داد و پس از آن، او از تیم خود متشکل از ده ها گزارش مستقیم و چند صد کارمند حذف شد. بلوینز گفت بلومبرگ که از حرفش پشیمان شد. او گفت: «من از این فرصت استفاده می‌کنم و از کسانی که از تلاش اشتباه من در طنز آزرده خاطر شدند، عذرخواهی می‌کنم.

سخنگوی اپل همچنین تایید کرد که Blevins شرکت را ترک خواهد کرد، تصمیمی که به عهده معاون ارشد عملیات اپل، جف ویلیامز بود. ویلیامز پس از جدایی او بر تیم بلوینز نظارت خواهد داشت.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا