بررسی تخصصی

اپل نشانگر سطح باتری AirTag را از Find My App حذف می کند

در iOS 15.6 و آخرین نسخه بتا iOS 16، به نظر می رسد اپل عمداً نشانگر باتری AirTag را در برنامه Find My حذف کرده است.

نماد باتری برچسب هوا
در نسخه‌های قبلی iOS، هنگامی که کارت AirTag در Find My‌ باز می‌شود، یک نماد باتری کوچک، مشابه وضعیت باتری آیفون، در زیر نام و مکان AirTag ظاهر می‌شود.

در حالی که این نماد با درصد همراه نبود، نشانی تقریبی از سطح باتری AirTag را ارائه می‌کرد و زمانی که سطح بسیار پایین می‌آمد، نماد باتری قرمز می‌شد و کاربر اعلان تعویض باتری را دریافت می‌کرد.

در iOS 15.6، اعلان همچنان برای کاربر ارسال می‌شود، اما نماد سطح باتری عمومی وجود ندارد، مگر اینکه باتری بسیار کم باشد. به نظر می‌رسد این یک حرکت عمدی از سوی اپل باشد، زیرا همین نشانگر در آخرین به‌روزرسانی‌های macOS Monterey 12.5 و watchOS 8.7 نیز از Find My‌ حذف شده است.

نه تنها این، در یک سند پشتیبانی به روز شده در مورد نحوه جایگزینی باتری های AirTag، اپل همچنین یک اشاره خاص به نماد باتری در Find My را حذف کرده است و به کاربران پیشنهاد می کند به جای آن هشدار بنر کم باتری را در کارت AirTag بررسی کنند.

من را پیدا کن

اعتبار تصویر: iCulture.nl

وبلاگ هلندی iCulture.nlکه عدم وجود نماد باتری را مشاهده کرد، حدس می‌زند که اپل به دلیل مشکلات مداوم در نمایش صحیح نشانگر، آن را به کلی حذف کرده است. در برخی موارد در سال گذشته، باتری خالی نمایش داده می‌شود، در حالی که واقعاً عمل می‌کند که دور از این مورد بود.

بنابراین به نظر می رسد که در آینده، تا زمانی که اپل این تغییر را معکوس نکند، کاربران نمی توانند وضعیت باتری AirTag های خود را بررسی کنند و به سادگی باید به اعلان باتری کم اعتماد کنند که زمان تعویض آن فرا می رسد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا