بررسی تخصصی

مدیر خرده‌فروشی اپل در ویدیوی جدید کارمندان خود را از تشکیل اتحادیه منصرف کرد

از آنجایی که چندین فروشگاه اپل در ایالات متحده برای اتحادیه‌سازی کار می‌کنند، Deirdre O’Brien، رئیس خرده‌فروشی اپل، قصد دارد از طریق ویدیویی ضد اتحادیه که امروز برای خرده‌فروشی‌ها ارسال شد، تلاش‌های کارکنان را خنثی کند.

سیب بزرگ مرکزی
بلومبرگ جزئیات ویدیو را به اشتراک گذاشت و اوبراین به کارمندان گفت که اتحادیه می‌تواند پیشرفت محل کار را کاهش دهد و می‌تواند منجر به تیره شدن رابطه بین اپل و کارمندانش شود.

اوبراین در این ویدئو گفت: “این حق شماست که به یک اتحادیه بپیوندید – و به همان اندازه حق شماست که به اتحادیه نپیوندید.” او گفت که کارمندان باید “با طیف وسیعی از افراد و منابع مشورت کنند” تا درک کاملی از معنای “کار در اپل تحت یک توافق نامه چانه زنی جمعی” داشته باشند.

اوبراین گفت که سازمان های اتحادیه درکی از نحوه اداره اپل ندارند و ممکن است مانند اپل نسبت به کارمندان متعهد نباشند.

او گفت: «ما رابطه‌ای داریم که مبتنی بر یک تعامل باز، مشارکتی و مستقیم است، که من احساس می‌کنم اگر یک فروشگاه توسط اتحادیه‌ای تحت یک قرارداد چانه‌زنی جمعی نمایندگی شود، می‌تواند اساساً تغییر کند.» و من نگران این هستم که قرار دادن یک سازمان دیگر در وسط روابطمان چه معنایی دارد. سازمانی که درک عمیقی از اپل یا تجارت ما ندارد و مهمتر از همه، سازمانی که معتقد نیستم تعهد ما به آن را داشته باشد. شما.”

او توضیح داد که اجرای افزایش حقوق، پاداش‌ها و سایر مزایای جدید در شرایط اتحادیه می‌تواند بیشتر طول بکشد و به پاداش‌هایی اشاره کرد که در طول همه‌گیری به کارمندان خرده‌فروشی ارائه می‌شد. یک اتحادیه به طور بالقوه توانایی اپل را برای اجرای “تغییرات فوری و گسترده” محدود می کند و می تواند “این کار را برای [Apple] برای رسیدگی به مواردی که کارکنان مطرح می کنند، سریع عمل کنند.

مکان‌های خرده‌فروشی اپل در ایالت واشنگتن، نیویورک، مریلند و آتلانتا در حال سازماندهی و برداشتن گام‌هایی به سمت اتحادیه‌سازی هستند. کارمندان خواهان دستمزد بالاتر، زمان مرخصی بیشتر، گزینه های بازنشستگی بهتر و سایر مزایا هستند.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا