بررسی تخصصی

اپل هشتمین بتای iOS 16 را به توسعه دهندگان می فرستد

اپل امروز هشتمین بتای آپدیت iOS 16 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد و این به روز رسانی یک هفته پس از انتشار هفتمین نسخه بتای توسعه دهنده توسط اپل منتشر شد.

ویژگی صفحه قفل ios 16 2
توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند نمایه ‌iOS 16 را از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و پس از نصب، نسخه بتا از طریق هوا در دسترس خواهد بود.

iOS 16 یک صفحه قفل اصلاح‌شده را معرفی می‌کند که سطح جدیدی از شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی را از طریق ویجت‌ها، طراحی مجدد اعلان‌ها و فونت‌ها و رنگ‌های قابل تنظیم برای زمان ارائه می‌دهد. صفحه‌های قفل چندگانه، شبیه به صفحه‌های ساعت، پشتیبانی می‌شوند و می‌توانند با حالت‌های فوکوس مرتبط شوند.

تنظیم فوکوس نسبت به قبل آسان‌تر و قابل تنظیم‌تر است، با فیلترهای فوکوس در دسترس برای حذف محتوای مزاحم در برنامه‌ها. اپلیکیشن Messages اکنون دارای ابزارهایی برای ویرایش iMessage، لغو ارسال iMessage و علامت گذاری پیام ها به عنوان خوانده نشده است، به علاوه از SharePlay نیز مانند FaceTime پشتیبانی می کند.

برنامه Mail جستجو و ابزارهایی را بهبود بخشیده است که شامل واگرد ارسال، برنامه‌ریزی ارسال و پیگیری است تا بتوانید در صورت عدم پاسخگویی، یادآوری برای بررسی ایمیل دریافت کنید. Safari از Shared Tab Groups پشتیبانی می‌کند و اپل در تلاش است تا رمزهای عبور را با Passkeys جایگزین کند، راهی امن‌تر از لحاظ بیومتریک برای ورود به حساب‌ها.

iCloud Photo Library به کاربران امکان می دهد راحت تر عکس ها را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارند و Live Text در ویدیو پشتیبانی می شود. ویژگی جدیدی برای بلند کردن سوژه از پس‌زمینه با ضربه زدن وجود دارد که بخشی از Visual Lookup است.

دیکته بهبود یافته است، Maps اکنون از مسیریابی چند مرحله ای پشتیبانی می کند، Apple Pay Later به شما امکان می دهد پرداخت های خرید را تقسیم کنید، و برنامه Home به طور کامل با ظاهری جدید بازنگری شده است. پنجمین بتای iOS 16 درصد باتری را به نوار وضعیت آیفون‌هایی که بریدگی دارند اضافه کرد، به علاوه صداهای جدیدی را برای تعیین مکان آیفون از طریق Find My یا Apple Watch معرفی کرد.

هزاران ویژگی جدید دیگر در iOS 16 و iPadOS 16 وجود دارد که خلاصه‌ای کامل از همه چیزهایی که در خلاصه اختصاصی ما موجود است، وجود دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا