بررسی تخصصی

Apple Seeds دومین نامزد انتشار iOS 17.1 برای مدل های آیفون 15

اپل امروز دومین نسخه کاندید انتشار (RC) iOS 17.1 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد و این نرم افزار چند روز پس از عرضه اولین RC توسط اپل عرضه شد. نسخه دوم نسخه محدود به مدل های آیفون 15 است و برای دانلود در دستگاه های دیگر در دسترس نخواهد بود.

Apple Seeds دومین نامزد انتشار iOS 17.1 برای مدل های آیفون 15
توسعه‌دهندگان ثبت‌شده می‌توانند با باز کردن برنامه تنظیمات، رفتن به بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار، ضربه زدن روی گزینه «به‌روزرسانی‌های بتا» و تغییر وضعیت iOS 17 یا iPadOS 17 Developer Beta، در نسخه بتای iOS 17.1 شرکت کنند. برای دانلود و نصب نسخه بتا، یک Apple ID مرتبط با حساب توسعه دهنده مورد نیاز است.

iOS 17.1 این گزینه را به آهنگ‌ها، آلبوم‌ها، فهرست‌های پخش، هنرمندان و موارد دیگر اضافه می‌کند و محتوای دلخواه به کتابخانه اضافه می‌شود و برای پیشنهادات استفاده می‌شود. برگزیدن را می توان از صفحه قفل با استفاده از ویجت Now Playing انجام داد، به علاوه هنگام شروع یک لیست پخش، اکنون Song Suggestions را خواهید دید.

انتقال AirDrop را می‌توان از طریق اینترنت به پایان رساند، بنابراین نیازی به حفظ نزدیکی نیست، و اپل واچ دارای watchOS 10.1 اکنون می‌تواند از NameDrop با آیفون دارای iOS 17.1 استفاده کند. در iPhone 15 Pro، iOS 17.1 تضمین می کند که دوربین یا چراغ قوه را در جیب خود فعال نمی کنید.

از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به نشانگر چراغ قوه در Dynamic Island برای مدل‌های غیر iPhone 15 Pro و ویژگی Wallet اشاره کرد که به کاربران کارت US Discover و کسانی که در بریتانیا هستند، بانک‌های خود را برای مشاهده موجودی‌ها و تراکنش‌ها متصل می‌کنند. یادداشت های انتشار اپل برای به روز رسانی در زیر است:

استراق سمع کردن
– وقتی از محدوده AirDrop خارج می شوید، محتوا همچنان از طریق اینترنت منتقل می شود

آماده به کار
– گزینه های جدید برای کنترل خاموش شدن صفحه نمایش (iPhone 14 Pro، iPhone 14 Pro Max، iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max)

موسیقی
– موارد دلخواه برای شامل آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و لیست‌های پخش گسترش می‌یابد و می‌توانید برای نمایش موارد دلخواه خود در کتابخانه فیلتر کنید
– مجموعه کاور جدید طرح هایی را ارائه می دهد که رنگ ها را تغییر می دهند تا موسیقی در لیست پخش شما منعکس شود
– پیشنهادات آهنگ در پایین هر لیست پخش ظاهر می شود، و اضافه کردن موسیقی متناسب با حال و هوای لیست پخش شما را آسان می کند.

این به روز رسانی همچنین شامل بهبودها و رفع اشکالات زیر است:
– گزینه ای برای انتخاب یک آلبوم خاص برای استفاده با Photo Shuffle در صفحه قفل
– پشتیبانی از کلید Home برای قفل های Matter
– قابلیت اطمینان بهبود یافته همگام سازی تنظیمات زمان صفحه در بین دستگاه ها
– رفع مشکلی که ممکن است باعث بازنشانی تنظیمات حریم خصوصی مکان مهم در هنگام انتقال اپل واچ یا جفت شدن آن برای اولین بار شود.
– مشکلی را حل می کند که در آن نام تماس گیرندگان ورودی ممکن است هنگام تماس دیگری ظاهر نشود
– مشکلی را برطرف می کند که در آن آهنگ های زنگ سفارشی و خریداری شده ممکن است به عنوان گزینه هایی برای آهنگ متن شما ظاهر نشوند
– مشکلی را برطرف می کند که ممکن است باعث پاسخگویی کمتر صفحه کلید شود
– بهینه سازی تشخیص خرابی (همه مدل های آیفون 14 و آیفون 15)
– رفع مشکلی که ممکن است باعث تداوم تصویر نمایش شود

برخی از ویژگی ها ممکن است برای همه مناطق یا در همه دستگاه های اپل در دسترس نباشد. برای اطلاع از محتوای امنیتی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار اپل، لطفاً از این وب‌سایت دیدن کنید:

در آی‌پد، این به‌روزرسانی همچنین از USB-C Apple Pencil جدید پشتیبانی می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد برخی از ویژگی‌های ذکر نشده در iOS 17.1 را می‌توانید در مقاله ویژگی‌های iOS 17.1 در دسترس ما بیابید. انتظار می رود iOS 17.1 هفته آینده راه اندازی شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا