بررسی تخصصی

اپل پنجمین بتای watchOS 9 را به توسعه دهندگان می رساند

اپل امروز پنجمین بتای آپدیت آتی watchOS 9 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، بتای جدید یک هفته و نیم پس از عرضه چهارمین بتا برای توسعه دهندگان توسط اپل منتشر شد.


برای نصب ‌watchOS 9، توسعه‌دهندگان باید مشخصات پیکربندی را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کنند. پس از نصب، ‌watchOS 8 را می‌توانید از طریق برنامه اختصاصی Apple Watch در آیفون با رفتن به General > Software update دانلود کنید. برای به‌روزرسانی به نرم‌افزار جدید، اپل واچ باید 50 درصد عمر باتری داشته باشد، باید روی شارژر قرار داده شود و در محدوده آیفون باشد.

‌watchOS 9 چهار صفحه ساعت جدید شامل Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy را معرفی می‌کند، به علاوه شامل به‌روزرسانی‌هایی برای برخی از واچ‌فیس‌ها و عوارض موجود است. برنامه ECG اکنون از AFib History برای ردیابی مدت زمانی که فرد در فیبریلاسیون دهلیزی بوده است پشتیبانی می کند.

ویژگی ردیابی خواب اکنون شامل مراحل خواب می‌شود و به اپل واچ اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران در خواب عمیق REM، Core یا Deep هستند را ردیابی کند و اپل یک برنامه دارو اضافه کرده است. برنامه داروها به کاربران امکان می دهد داروها، ویتامین ها و مکمل های خود را مدیریت و ردیابی کنند و زمان مصرف آنها را یادآوری کنند.

به‌روزرسانی‌های برنامه Workout تمرین‌های سفارشی و بهبودهایی را برای دوندگان، ورزشکاران سه‌گانه و شناگران اضافه می‌کند. تمرینات Fitness+ اکنون از پخش جریانی به برخی از تلویزیون های شخص ثالث برای کسانی که Apple TV ندارند پشتیبانی می کند و اعلان ها به گونه ای طراحی شده اند که وقتی صفحه نمایش ساعت فعال است کمتر مزاحم باشند.

ویژگی ماهواره نجات جان آیفون در سال آینده در کشورهای دیگر راه اندازی می شود
>

سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از CallKit API که به تماس‌های VOIP در اپل واچ پاسخ داده می‌شود، Apple Watch Mirroring برای کنترل اپل واچ با آیفون، اقدامات سریع برای انجام کارهای بیشتر با یک حرکت دوبار خرج کردن، و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های یادآوری و تقویم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا