بررسی تخصصی

اپل برنامه تعمیر سلف سرویس را برای آیفون راه اندازی کرد

اپل امروز اعلام کرد که برنامه تعمیر سلف سرویس خود را برای آیفون راه‌اندازی کرده است که اواخر سال گذشته اعلام شد، به کاربران آیفون 12، آیفون 13 و نسل سوم آیفون SE اجازه می‌دهد تا تعمیرات خاصی را در خانه در ایالات متحده انجام دهند. اواخر امسال در اروپا

اپل برنامه تعمیر سلف سرویس را برای آیفون راه اندازی کرد
اپل می گوید که دفترچه راهنمای تعمیرات اصلی و قطعات و ابزار اپل در یک فروشگاه تعمیر سلف سرویس جدید در دسترس خواهد بود. در فروشگاه، مشتریان به بیش از 200 قطعه و ابزار مجزا دسترسی خواهند داشت. در ابتدا، این فروشگاه تنها شامل ابزارهایی برای خط تولید آیفون 12 و آیفون 13 و نسل سوم آیفون SE خواهد بود. اپل می‌گوید قصد دارد فروشگاه خود را با ابزارها، کتابچه‌های راهنما و قطعات مک با تراشه‌های سیلیکونی اپل در اواخر امسال گسترش دهد.

برای انجام تعمیر، مشتریان ابتدا باید دفترچه راهنمای تعمیر محصول خود و تعمیر خاص را در وب سایت پشتیبانی اپل مرور کنند. پس از آن، آنها می توانند قطعات و ابزار مورد نیاز را از فروشگاه تعمیرات سلف سرویس سفارش داده و تعمیر را آغاز کنند. اپل می‌گوید تمامی ابزارها و قطعات ارائه‌شده در فروشگاه تحت آزمایش‌های گسترده‌ای قرار می‌گیرند تا از بالاترین کیفیت، ایمنی و قابلیت اطمینان اطمینان حاصل شود.

در حالی که مشتریان باید قطعات مورد نیاز برای تعمیر را سفارش دهند، اپل یک کیت 49 دلاری ارائه می دهد که شامل تمام ابزارهای ضروری برای انجام تعمیرات برای مشتریان است. کیت اجاره به مدت یک هفته در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت، قبل از اینکه به اپل بازگردانده شوند و به صورت رایگان ارسال شوند. این گزینه اجاره انعطاف پذیری را به مشتریانی ارائه می دهد که ممکن است نخواهند به طور کامل ابزارها را فقط برای یک تعمیر خریداری کنند.

به گفته این شرکت، این برنامه بخشی از تلاش های اپل برای “توسعه بیشتر دسترسی به تعمیرات” است. با این حال، اپل هشدار می دهد که “اکثریت قریب به اتفاق” مشتریان همچنان باید به یک ارائه دهنده تعمیر حرفه ای مانند فروشگاه اپل مراجعه کنند تا مطمئن شوند دستگاه های آنها به طور ایمن و قابل اطمینان تعمیر می شوند. طی سه سال گذشته، اپل شبکه تعمیرات خود را شامل بیش از 3000 ارائه دهنده تعمیرات مستقل و بیش از 5000 ارائه دهنده خدمات مجاز در سراسر جهان گسترش داده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا