بررسی تخصصی

بخش خدمات بازسازی اپل به دلیل خروج مدیران

گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی بازسازی بخش خدمات خود است تا دلیل کنار رفتن پیتر استرن، مدیر اجرایی خدمات خود باشد. بیزینس اینسایدر. استرن که معاون خدمات اپل برای نظارت بر Apple TV+، Sports، Apple News+، iCloud، Apple Fitness+، Books، Apple Arcade و Apple One است، ظاهرا شرکت را ترک می کند.


استرن بیش از شش سال برای اپل کار کرده است و به مدیر خدمات ادی کیو گزارش می دهد و قبل از آن معاون اجرایی و مدیر استراتژی ارشد تایم وارنر کیبل بوده است.

در کنار Cue، استرن اخیراً در پیگیری محتوای ورزشی برای Apple TV+‎ و همچنین مدیریت سایر خدمات کلیدی اپل شرکت داشته است. با خروج استرن، اپل در حال تغییر ساختار کسب و کار خدمات خود، تقسیم واحد خدمات و مسئولیت های استرن به سه بخش خواهد بود.

استرن به همکارانش گفت که برای گذراندن زمان بیشتری در ساحل شرقی می رود و قرار است در پایان ماه حرکت کند. مطابق با بیزینس اینسایدراو به عنوان فردی در نظر گرفته می شد که می تواند جانشین احتمالی ادی کیو در آینده باشد و بخش خدمات اپل را در اختیار بگیرد.

دسته خدمات اپل برای این شرکت اهمیت فزاینده ای دارد زیرا فروش دستگاه را تکمیل می کند. در سال مالی 2022، بخش خدمات اپل 78 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 10 میلیارد دلار بیشتر از سال 2021 بود. اپل اخیراً قیمت هر دو Apple TV+ و Apple Music را افزایش داده است، اولی به دلیل افزایش کاتالوگ محتوا و دومی به دلیل افزایش هزینه های مجوز.

نتفلیکس از اوایل سال 2023 شروع به سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور می کند
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا